Home / Aktualności / OFICJALNIE! Przemysław Żuchowski zawodnikiem Unii!

OFICJALNIE! Przemysław Żuchowski zawodnikiem Unii!

Przemysław Żuchowski, osiemnastoletni lewoskrzydłowy to kolejny transfer Unii Skierniewice. Zawodnik związał się z klubem na kolejne trzy sezony.

Do drużyny oficjalnie dołączył kolejny zawodnik, który tym razem uzupełni linię ofensywną zespołu. Przemysław Żuchowski, swoją karierę rozpoczynał w Legionie Pruszków, gdzie występował przez jeden sezon. Następnie przez kolejne kilka lat bronił barw Znicza Pruszków. Kolejnym przystankiem w karierze tego młodego pomocnika była seniorska drużyna KS Ożarowianki Ożarów Mazowiecki. Stamtąd, dzięki dobrym występom trafił do skierniewickiej Unii.

Zawodnik pomyślnie przeszedł testy w zespole trenera Piotra Kocęby. Sprawdził się też w sparingach, dzięki czemu klub zaproponował temu utalentowanemu piłkarzowi trzyletni kontrakt. Zawodnik z rocznika 2003 wzmocni siłę ognia skierniewickiej drużyny, dając nowe możliwości w kreowaniu akcji ofensywnych. Poprosiliśmy Żuchowskiego o kilka słów po podpisaniu kontraktu z zespołem Unii. Zawodnik o ocenił nowy projekt, okres przygotowawczy, szatnię oraz opowiedział o swoich celach na najbliższy okres.

– Zrobiłem duży krok w karierze przechodząc do Unii. Chcę dalej mocno trenować i trzymać się mojego celu. Unia miała bardzo dobre wyniki. Uznałem, że to klub, który pomoże mi się rozwinąć i wzmocnić moje słabe strony. Cel? Awans z Unią do 2 ligi i dostanie się pierwszej jedenastki.

– Koledzy z szatni przyjęli mnie bardzo dobrze. Od pierwszego dnia czułem się jak w domu. W klubie panuje bardzo fajna atmosfera. Podoba mi się zaangażowanie trenera. Okres przygotowawczy był taki jak powinien. Mocna intensywność mocna praca i zero marudzenia. 

Przemek! Witamy w Drużynie! 

sprawdź również

Majmat gra razem z Unią!

Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączyła kolejna lokalna firma – MAJMAT – specjalizująca …