Home / Aktualności / be-active.pl i Unia razem od lat!

be-active.pl i Unia razem od lat!

Jednym z kluczowych partnerów naszego klubu, od kilku lat jest firma be-active.pl Sklep sportowy posiadający w swoim asortymencie najwyższej jakości sprzęt sportowy do użytku domowego.

W ostatnim czasie, właściciel firmy, Pan Artur Kurosadowicz kolejny raz dołożył mocną cegiełkę do rozwoju naszego klubu, przekazując zawodnikom niezbędny sprzęt sportowy do ćwiczeń na boisku i na siłowni. Dziękujemy, że kolejny rok #GramyRazem!

Zachęcamy Was do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu. Jeżeli brakuje Wam czasu na ćwiczenia poza domem, w klubach fitness czy na siłowni, oferta prezentowana przez be-active.pl jest dla Was idealnym rozwiązaniem. Znajdziecie tam produkty do fitnessu, skatingu i rekreacji. Jak to mawiają, w zdrowym ciele, zdrowy duch, zatem do roboty! Bądźcie aktywni, z be-active.pl!

Pełną ofertę sklepu znajdziecie na stronie: www. be-active.pl oraz kanałach społecznościowych: Fb: @sklep.beactive.pl oraz IG sklep_sportowy_be_active

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …