Home / Aktualności / Na hali OSiR powstała specjalna gablota klubowa

Na hali OSiR powstała specjalna gablota klubowa

Unia Skierniewice doczekała się miejsca, by odpowiednio wyeksponować zdobyte trofea. Na nowej hali OSiR przy ul. Pomologicznej, tuż obok klubowego biura powstała ”ścianka chwały” obrazująca największe sukcesy drużyny z ostatnich pięciu lat.

Cenne puchary za osiągnięcia sportowe, dyplomy i nagrody wywalczone w plebiscytach, a także pamiątkowe zdjęcia, koszulki czy proporczyki od pamiętnego sezonu 2017/2018, kiedy to klub wywalczył mistrzostwo IV ligi i awansował na wyższy szczebel rozgrywkowy, do III ligi, aż po rok 2021, kiedy to po raz trzeci z rzędu wywalczył Wojewódzki Puchar Polski.

Za nami wspaniałe lata, pełne sukcesów. Chcieliśmy odpowiednio wyeksponować trofea. Pokazać, że nasza praca przynosi korzyści, a klub rokrocznie dostarcza kibicom wielu powodów do dumy i radości. Liczymy, że kolejne lata będą równie owocne – słyszymy od zarządu klubu. – Przestrzeń udało się wygospodarować przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i wkomponować w ciekawą wystawę – „Łączy nas Kazimierz Górski zorganizowaną przez Muzeum Historyczne Skierniewic, która od 2021 r. napawa dumą wszystkich kibiców polskiej reprezentacji – słyszymy.

Szansa na kolejne trofeum już w tym roku. Podopieczni trenera Piotra Kocęby w kwietniu rozpoczną batalię o czwarte z rzędu trofeum w pucharze wojewódzkim, by ściągnąć do Skierniewic kolejna piłkarską markę. Skierniewiczanie nie są również bez szans w walce o mistrzostwo trzeciej ligi. Ligowe rozgrywki zostaną wznowione w marcu.

Trzymamy kciuki, a kibiców zapraszamy na halę przy ul. Pomologicznej 8.

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …