Home / Aktualności / OFICJALNIE! Kacper Kacprzycki w Unii!

OFICJALNIE! Kacper Kacprzycki w Unii!

Kolejne dobre informacje napływają z ul. Pomologicznej. Do drużyny oficjalnie dołączył były zawodnik Escoli Varsovia i Polonii Warszawa, obrońca Kacper Kacprzycki.

Kacper od początku swojej kariery przebywał w Warszawie i okolicach. Pierwsze kroki stawiał w Escoli. Następnie reprezentował Polonię Warszawa i KS Łomianki. Przed przejściem do Unii bronił jeszcze barw czwartoligowego Żbika Nasielsk. – Transfer do Unii cieszy. Atmosfera jest fajna, treningi ciężkie i ciekawe, przez co cały czas będę mógł podnosić poprzeczkę i się rozwijać – powiedział chwilę po parafowaniu kontraktu Kacprzycki. – Moje najbliższe cele to rozwój i stawanie się coraz lepszym. 

Kacprzycki uzupełni blok obronny po odejściu Krzysztofa Wojciechowskiego ( „Alvaro” przeniósł się bowiem do Sokoła Aleksandrów Łódzki). Kacper to kolejny młody zawodnik, który trafił do Unii. Wcześniej pisaliśmy o transferach innego obrońcy, 17- letniego Macieja Kmiecika i 19-letniego pomocnika Maksymiliana Kosiora. Stawianie na młodych to od lat główny cel skierniewickiego klubu, co przekłada się na wysoką pozycję w klasyfikacji pro junior system.

Witamy na pokładzie! 

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …