Home / Aktualności / Oficjalnie. Maciej Kmiecik nowym zawodnikiem Unii!

Oficjalnie. Maciej Kmiecik nowym zawodnikiem Unii!

Kolejny transfer stał się faktem. 17-letni wychowanek Akademii Piłkarskiej Śląsk Wrocław, Maciej Kmiecik dołączył do pierwszej drużyny Unii. 

Maciej Kmiecik urodził się w 2005 roku. Pierwsze kroki na boisku stawiał w AP Śląsk Wrocław. W kolejnych latach podnosił swoje umiejętności najpierw w Escoli Varsovia, a następnie w czwartoligowej ekipie Żbika Nasielsk. Od nowego sezonu przybierze barwy skierniewickiej Unii. Zawodnik nie ukrywał radości z dołączenia do nowego klubu.

– Transfer bardzo mnie cieszy. Atmosfera w drużynie jest niezła, treningi bardzo ciekawe oraz intensywne. Wierzę, że podczas pobytu w Skierniewicach będę mógł dalej się rozwijać i podnosić swoje umiejętności – powiedział młody piłkarz, który uzupełni formację obronną zespołu.

To kolejny nabytek skierniewickiego zespołu. Wcześniej do drużyny dołączyli środkowi pomocnicy, młody i przebojowy Maksymilian Kosior i doświadczony Konrad Niedzielski. To nie ostatnie słowo podczas tegorocznego okienka transferowego. Śledźcie nasze kanały i bądźcie na bieżąco.

Maciej! Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia! 

sprawdź również

Unia wicemistrzem 3 ligi! Teraz powalczy o 6. Puchar Wojewódzki!

65 punktów w 34. meczach to najlepszy wynik w historii występów Unii w rozgrywkach trzecioligowych. …