Home / Aktualności / Wszyscy do Łodzi! Czas na półfinał Wojewódzkiego Pucharu Polski!

Wszyscy do Łodzi! Czas na półfinał Wojewódzkiego Pucharu Polski!

 – Chcemy po raz kolejny zdobyć wojewódzki puchar Polski. To jest nasz główny cel na ten sezon – takie deklaracje, jeszcze przed rozpoczęciem rundy wiosennej składał trener Piotr Kocęba. Póki co jego słowa mają odbicie w rzeczywistości. Drużyna w pucharach gra jak z nut, ogrywając kolejnych rywali. W środę, skierniewiczanie staną przed najtrudniejszym zadaniem, poradzenia sobie z młodym i utalentowanym zespołem rezerw łódzkiego Widzewa. 

Przypomnijmy, że skierniewiczanie awansowali na szczebel wojewódzki po listopadowym zwycięstwie (5:1) ze Zrywem Wygoda. Obrońcy tytułu, którzy od trzech lat triumfują w rozgrywkach, w 1/4 finału wojewódzkiego pewnie pokonali zespół – Orkana Buczek (6:1). Teraz w ramach półfinału zagrają na „łodziance” z rezerwami łódzkiego Widzewa, które w 1/4 finału pokonały (3:2) innego trzecioligowca, rezerwy ŁKS-u Łódź.

Spotkanie zostanie rozegrane, w środę 25 maja o godz. 17:00! Zapraszamy wszystkich do Łodzi do Ośrodka Treningowego Łodzianka, przy ul. Stanisława Małachowskiego 5/7. W drugim półfinale zmierzą się ze sobą: Orzeł Nieborów i RKS Radomsko! Finał rozgrywek wojewódzkich zaplanowano na 25-26 czerwca na Stadionie Łódzkiego Widzewa!

#WszyscyDoŁodzi!

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …