Home / Aktualności / Andrzej Krajewski żegna się z Unią!

Andrzej Krajewski żegna się z Unią!

Kolejne zmiany w szatni skierniewickiej Unii. Od nowego sezonu w barwach Unii nie obejrzymy Andrzeja Krajewskiego. Dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie i życzymy powodzenia.

26-latek spędził w Skierniewicach cały sezon, rozgrywając 27 spotkań. W tym czasie zanotował dwa trafienia (ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i Pelikanem Łowicz) i trzy asysty rozgrywając 2039 minut. Wychowanek Polonii Warszawa pożegnał się z kibicami i klubem za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych – Moja przygoda w Unii Skierniewice dobiegła końca. Świetna jesień i żenująca wiosna złożyły się na wiele cennych doświadczeń i wspomnień, z których każdy wyniesie coś dla siebie. Chciałbym bardzo podziękować całej społeczności Unii Skierniewice: zarządowi, trenerom, fizjoterapeutce, a przede wszystkim zawodnikom z którymi dzieliłem szatnie, za zaufanie. Każdemu z Was życzę wszystkiego najlepszego i do zobaczenia na boisku.

To gorące lato w skierniewickiej szatni. Po sezonie z drużyną pożegnał się trener Piotr Kocęba. Jego miejsce zajął Dawid Kroczek. Zespół opuściło również kilku zawodników: Konrad Niedzielski, Bartosz Broniarek, Mateusz Wlazłowski, Ignacy Ogłoziński, Paweł Gierach, Ignacy Ogłoziński i Oleg Trubnikov. Póki co zespół wzmocnili: napastnik Bartłomiej Maćczak i obrońca Jakub Bartosiński (obaj ex zawodnicy Sokoła Aleksandrów Łódzki) oraz obrońca Maksym Rosiński (UKS SMS Łódź). To jednak nie koniec ruchów transferowych do klubu. Szczegóły niebawem!

Andrzej! Dziękujemy za wszystko!
Do zobaczenia na piłkarskim szlaku!

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …