Home / Aktualności / Oficjalnie! Adrian Dudziński zawodnikiem Unii!

Oficjalnie! Adrian Dudziński zawodnikiem Unii!

To się dzieje! Do Skierniewic wraca młody i utalentowany obrońca, Adrian Dudziński, który przebojem wdarł się do pierwszego składu Motora Lublin. 21-latek związał się z Unią dwuletnim kontraktem.

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Ostatnie tygodnie szatnia skierniewickiej Unii przechodzi prawdziwą rewolucję. Stanowisko trenera objął Dawid Kroczek z asystentem Adrianem Jareckim. Do drużyny dołączyło dwóch byłych zawodników Sokoła Aleksandrów, rosły obrońca Jakub Bartosiński i napastnik Bartosz Maćczak. Ze Skierniewicami związał się także Maksym Rosiński z UKS SMS Łódź.

5 lipca do Unii dołączył kolejny znakomity zawodnik, który wzmocni linię defensywną zespołu. Mowa o Adrianie Dudzińskim, który ostatni rok spędził w drugoligowym Motorze Lublin. Po znakomitym otwarciu, bramce i asyście w starciu ze Zniczem Pruszków i trafieniu w meczu z rezerwami Śląska Wrocław, urodzony w Żyrardowie zawodnik złapał uraz, który leczył przez większość sezonu. Teraz głodny gry wraca do Skierniewic, by powalczyć o najwyższe cele.

Jestem tutaj aby osiągać z Unią jak najwyższe cele. Fajnie by było razem awansować na ten wyższy poziom. Adrian zdradził również kulisy jego powrotu do Skierniewic i ocenił pierwsze dni pracy z nowym sztabem trenerskim. – Pierwszy zadzwonił do mnie trener Dawid Kroczek. Potem rozmawiałem z prezesami. Spotkaliśmy się przy kawie w miłej atmosferze, gdzie udało się dogadać. W szatni, sporo się pozmieniało. Gdy wróciłem to nie poznałem większości chłopaków. Myślę, że atmosfera będzie jak najbardziej pozytywna, koledzy przyjęli mnie bardzo okej. Widać zaangażowanie zawodników i sztabu trenerskiego. Będzie tu naprawdę dużo mocnej pracy, ale to przyniesie tylko pozytywny efekt – dodał „Adi”.

Przypomnijmy, że 21- latek przebywał w Unii w sezonie 2021/2021. W tym czasie rozegrał 29 spotkań, spędzając ponad 2512 minut na boisku, strzelając dwie bramki. Obrońca zaprezentował się ze znakomitej strony w cały roku, jak i Pucharze Polski, czego efektem był transfer do Lublina.

Adi! Witamy na pokładzie!

sprawdź również

Oficjalnie! Aghvan Papikyan zawodnikiem Unii!

Kolejne wzmocnienie linii ofensywnej stało się faktem. Do drużyny dołączył Aghvan Papikyan. 29-letni pomocnik pochodzący z …