Home / Aktualności / OFICJALNIE! Jakub Paciorek w Unii!

OFICJALNIE! Jakub Paciorek w Unii!

20 – letni były pomocnik Wisły II Płock to nowy nabytek skierniewickiego klubu.

Kolejne wzmocnienie drużyny trenera Dawida Kroczka. Do zespołu oficjalnie dołączył ofensywny pomocnik Jakub Paciorek. Młody, pomocnik w ostatnim sezonie występował w barwach Wisły II Płock. Wcześniej w latach 2010 – 2021 był związany z UKS SMS Łódź. W rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, Paciorek rozegrał łącznie 45 spotkań, zdobywając 10 bramek. Teraz spróbuje swoich sił na boiskach trzeciej ligi.

Tuż po podpisaniu kontraktu, Paciorek opowiedział o kulisach przyjścia do Unii, atmosferze w szatni i w drużynie, zdradził też swoje własne cele piłkarskie. – Kiedy zadzwonił do mnie trener Kroczek wraz z prezesem i przedstawili projekt na nowy sezon, nie wahałem się i postanowiłem dołączyć do Unii. Cieszę się na możliwość gry w trzeciej lidze i zdobycie cennego doświadczenia. Szatnia przyjęła mnie dobrze. Kilku chłopaków znam dosyć długo. W klubie panuje bardzo dobra atmosfera. Moim głównym celem jest grać regularnie w 3 lidze i zrobić z drużyną awans do 2 ligi – powiedział młody pomocnik.

Zawodnik nie krył radości na możliwość współpracy ze „starym” znajomym- Dawidek Kroczkiem. – Z trenerem Kroczkiem znamy się bardzo długo, od momentu kiedy byłem w wieku 9-10 lat i grałem w UKS SMS Łódź. Nigdy nie miałem okazji być pod jego skrzydłami, ale zawsze mieliśmy super kontakt. Bardzo cieszę się na możliwość współpracy – dodał nowy nabytek Unii!

Kuba! Życzymy wielu sukcesów i witamy na pokładzie!

sprawdź również

#KubuśJesteśmyzTobą! Dodatkowy wymiar meczu derbowego z Pelikanem Łowicz!

Zbliża się piłkarskie święto na Stadionie Miejskim. Już 26 kwietnia przy ul. Pomologicznej odbędą się …