Home / Aktualności / OFICJALNIE! Dariusz Krzysztofek zawodnikiem Unii!

OFICJALNIE! Dariusz Krzysztofek zawodnikiem Unii!

Wreszcie poznaliśmy nazwisko nowego bramkarza skierniewickiej Unii. Do drużyny oficjalnie dołączył 22- letni Dariusz Krzysztofek, były zawodnik m. in Polonii Warszawa i Pogoni Szczecin.

Bardzo cieszę się z dołączenia do Unii Skierniewice, jest to klub z dużymi ambicjami i wirze że wraz z cała drużyną będziemy walczyć o najwyższe cele i awansujemy na poziom centralny. Szatnia przyjęła mnie bardzo dobrze, kilka osób znałem już wcześniej, co napewno pomoże mi w szybkim zaadoptowaniu się w drużynie. Trener Kroczek jest bardzo ambitnym Trenerem z pomysłem na drużynę i wiem że nasza współpraca będzie przebiegała bardzo owocnie i pomoże mi w dalszym rozwoju – powiedział po podpisaniu kontraktu nowy golkiper Unii!

Krzysztofek swoją karierę rozpoczął w drużynie U-19 Salosu Szczecin. Następnie przeniósł się kolejno do Pogoni Szczecin i Jezioraka Szczecin. W 2019 roku trafił do Vinety Wolin. Pod koniec 2019 roku ponownie zawitał do „Portowców”, gdzie występował w drużynach młodzieżowych i rezerwach, wielokrotnie trenując z pierwszą drużyną Pogoni. 10 lutego 2022 roku przeniósł się do Polonii Warszawa, z którą wywalczył awans na szczebel centralny.

Mimo młodego wieku, zawodnik ma już na swoim koncie 29 występów, 2610 minut spędzonych na boiskach trzeciej ligi, grupy II, 14 spotkań rozegrał też w rozgrywkach centralnej ligi juniorów i centralnej ligi juniorów grupy zachodniej. To utalentowany zawodnik, który z pewnością wniesie do drużyny wiele jakości.

Witamy w Skierniewicach!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …