Home / Aktualności / Mateusz Magdziarz dołącza do Unii Skierniewice!

Mateusz Magdziarz dołącza do Unii Skierniewice!

Na koniec okienka takie wieści. Były pomocnik Skry Częstochowa, Wisły Kraków i Rakowa Częstochowa to kolejne wzmocnienie przed zbliżającą się rundą jesienną sezonu 2022/2023.

19-latek do Skierniewic przybył z pierwszoligowej Skry Częstochowa. Wcześniej występował w sekcjach młodzieżowych Wisły Kraków. W tym czasie wystąpił w 28 spotkaniach w Centralnej Ligi Juniorów, spędzając na boisku 1284 minuty. To utalentowany i szybki pomocnik, który wniesie do zespołu nową jakość.

– Oczywiście bardzo cieszę się z dołączenia do Unii. Chcę pomóc drużynie w osiągnięciu jak najlepszego wyniku, a także rozwinąć się pod kątem indywidualnym i dołożyć do tego „liczby”. Szatnia przywitała mnie bardzo dobrze. Atmosfera w drużynie jest naprawdę pozytywna. Z trener Kroczkiem znamy się jeszcze za czasów gdy prowadził SMS Łódź 2003, a ja natomiast grałem wtedy w Rakowie. Przede wszystkim to osoba trenera miała największy wpływ na mój wybór i bardzo się cieszę ze mogę z nim współpracować – powiedział po podpisaniu kontraktu Magdziarz.

Mateusz! Witamy na pokładzie!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …