Home / Aktualności / Dobra postawa piłkarzy rezerw

Dobra postawa piłkarzy rezerw

Trzy zwycięstwa, remis i porażka, 10 punktów na koncie i szósta lokata w tabeli – to liczby, które podsumowują występ rezerw skierniewickiej Unii, po pierwszych pięciu kolejkach w klasie okręgowej. W miniony, świąteczny weekend podopieczni trenera Damiana Kuligowskiego zremisowali z Manchatanem Nowy Kawęczyn (1:1).

Przypominamy, że skierniewiczanie na inaugurację rozgrywek pokonali rezerwy KS Kutno (3:0). Tydzień później zanotowali jedyną jak do tej pory porażkę z Olimpią Chąśno (1:2), następnie wygrali kolejno z: rezerwami Pelikana Łowicz (4:2) i GKS Bedlno (2:1)

Podsumowując ostatnie cztery spotkania, brawa dla zespołu za zwycięstwa w trudnych meczach z GKS Bedlno oraz Pelikanem Łowicz II. Co do potyczek z Olimpia Chaśno i Manchatanem Nowy Kawęczyn pozostaje duży niedosyt, ponieważ zasłużyliśmy na dużo więcej. W obu spotkaniach prowadziliśmy grę i z przebiegu byliśmy lepszym zespołem. Zabieramy się do pracy, przed nami pojedynek z Olimpią Jeżów – skomentował ostatnią dyspozycję trener Kuligowski.

17 września skierniewiczanie powalczą o kolejne ważne punkty, tym razem mierząc się z Olimpią Jeżów. Początek spotkania o godz. 16:30 na boisku w Trzciannej!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …