Home / Aktualności / OFICJALNIE! Hubert Berłowski odchodzi z Unii!

OFICJALNIE! Hubert Berłowski odchodzi z Unii!

Kolejne zmiany w szatni skierniewickiego zespołu. Po dwóch i pół roku z Unią rozstał się Hubert Berłowski. Kontrakt rozwiązano za porozumieniem stron.

Snajper przebywał w klubie od lipca 2020 roku. W tym czasie wystąpił w 43 meczach ligowych, spędzając na boisku 2350 minut. Zdobył w nich siedem bramek i zaliczył dwie asysty. 24- latek wystąpił trzykrotnie w rozgrywkach centralnych Pucharu Polski, między innymi w spotkaniach z Widzewem Łódź (0:4) czy Lechem Poznań (0:2). Z Unią sięgnął dwukrotnie po Wojewódzki Puchar Polski. W finale z 2021 roku „Berło” zdobył jedną z bramek w wygranym starciu z ŁKS-em Łódź, na stadionie miejskim im. Władysława Króla. Liczby byłyby zdecydowanie lepsze, gdyby nie kontuzja, której Hubert Nabawił się pod koniec sezonu 2021/2022.

-”Na początek chciałbym podziękować trenerom, przy których rozwijałem swoje umiejętnośći, prezesom za zaufanie i całemu sztabowi który zawsze służył mi pomocą. Zawsze będę wracał do was myślami z sentymentem, bo spędziłem tutaj piękne chwile, jak wygranie dwa razy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Nie mówię do widzenia, lecz do zobaczenia Skierniewicka Rodzino” – powiedział na pożegnanie Berłowski.

Zawodnikowi dziękujemy za profesjonalizm i jakość jaką zawsze wnosił do drużyny. Jednocześnie życzymy powodzenia na dalszej ścieżce zawodowej i prywatnej.

Do zobaczenia!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …