Home / Aktualności / Majmat gra razem z Unią!

Majmat gra razem z Unią!

Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączyła kolejna lokalna firma – MAJMAT – specjalizująca się m. in.: w produkcji i montażu ogrodzeń oraz nowoczesnych bram i furtek. 30 kwietnia w klubowych biurach podpisano stosowną umowę.

Jeśli zatem szukacie nowoczesnego ogrodzenia, które ochroni Waszą nieruchomość, zapewni prywatność, a jednocześnie będzie estetycznym i eleganckim wykończeniem wpisującym się w ogólną aranżację przestrzeni, to już dziś wejdźcie na stronę: www.majmat.pl  zadzwońcie: 48 505 700 777 / +48 798 877 090 lub napiszcie na adres: biuro@majmat.pl

W bogatej ofercie znajdziecie: nowoczesne ogrodzenia murowane, metalowe, panelowe, siatkowe, tradycyjne drewniane oraz betonowe. Dzięki własnej produkcji, spawalni oraz lakierni, firma zapewni ekspresowe realizacje indywidualnych projektów, a nowoczesne bramy wjazdowe i furtki Majmat wraz z systemem dostępu gości typu domofon lub wideofon dadzą od ręki pełną kontrole.

Szybka realizacja, wygoda i satysfakcja klientów to fundamenty firmy istniejącej na rynku od 2013 roku. Są najlepsi w swoim fachu. Dziękujemy za zaufanie i witamy w drużynie!

sprawdź również

Unia wicemistrzem 3 ligi! Teraz powalczy o 6. Puchar Wojewódzki!

65 punktów w 34. meczach to najlepszy wynik w historii występów Unii w rozgrywkach trzecioligowych. …