Home / Aktualności / Piłkarskie święto na Stadionie Miejskim!

Piłkarskie święto na Stadionie Miejskim!

Wielkie wyróżnienie dla Skierniewic. 12 czerwca na Stadionie Miejskim przy ul. Pomologicznej zostanie rozegrany Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski.

21 maja na zebraniu Łódzkiego Związku Piłki Nożnej przegłosowano organizację wydarzenia w naszym mieście. Wybór stadionu był nieprzypadkowy. Obiekt spełnia bowiem najwyższe standardy i jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w województwie łódzkim.

To też jedno z najbardziej barwnych miejsc na piłkarskiej mapie województwa łódzkiego, co pokazały ostatnie miesiące. Na meczach trzecioligowej Unii dopisuje frekwencja i znakomita atmosfera na trybunach. Sporo dzieje się również na boisku, bo piłkarze prowadzeni przez trenera Kamila Sochę są nie tylko niepokonani przy ul. Pomologicznej, ale dają bardzo barwne widowiska.

Jest ogromna szansa na to by w wielkim finale oglądać kolejne derby regionu. 22 maja poznamy pierwszego finalistę. O godz. 17:00 obrońcy trofeum zmierzą się w Łodzi z miejscowym AKS SMS Łódź. Kolejnego finalistę poznamy 29 maja, kiedy to o godz. 19:00 LKS Termy Poddębice zmierzą się KS Pelikan Łowicz.

sprawdź również

Unia wicemistrzem 3 ligi! Teraz powalczy o 6. Puchar Wojewódzki!

65 punktów w 34. meczach to najlepszy wynik w historii występów Unii w rozgrywkach trzecioligowych. …