Home / Aktualności / Dołącz do Drużyny Rezerw Unii Skierniewice!

Dołącz do Drużyny Rezerw Unii Skierniewice!

Jeśli marzysz o karierze piłkarskiej i chcesz rozwijać swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych trenerów, to właśnie dla Ciebie jest ta szansa! Zapraszamy chętnych do udziału w otwartych treningach drużyny rezerw Unii Skierniewice!

Dołączając do drużyny rezerw, staniesz się częścią bezpośredniego zaplecza trzecioligowej drużyny, z szansą na rozwój i awans do pierwszego zespołu. Zajęcia prowadzone będą przez trenera Błażeja Wacha, współpracującego z pierwszym zespołem u boku trenera Kamila Sochy. Treningi będą przebiegały na podobnych standardach pracy.

Trener Wach posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z drużynami na różnych poziomach rozgrywkowych od IV ligi, przez okręgówkę i Centralną Ligę Juniorów U-17. Przez ostatni rok pracował w czwartoligowej Ceramice Opoczno. Wcześniej prowadził zawodników m. in.: Zawiszy Bydgoszcz, Włocłavii Włocławek i Mustanga Ostraszewo.

Chcemy zbudować drużynę opartą na młodych, ambitnych zawodnikach, którzy będą stanowić wsparcie dla pierwszej drużyny – zapowiada trener Błażej Wach. – Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił w drużynie rezerw. Przyjdź na treningi, pokaż swoje umiejętności i zostań częścią naszego zespołu! Razem możemy stworzyć drużynę, która powalczy o najwyższe cele w lidze okręgowej – zapewnia szkoleniowiec Unii!

Zapraszamy:
Poniedziałek, 15 lipca o godzinie 19:00

Środa, 17 lipca o godzinie 19:45

W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 518 565 237

Czekamy na Ciebie! Stań się częścią Unii Skierniewice i rozwijaj się z nami!

sprawdź również

Zmiany w sztabie szkoleniowym Unii Skierniewice!

Od sezonu 2024/25 Trener Kamil Socha będzie współpracował z nowym sztabem ludzi. Jego głównym asystentem …