Home / Grupy młodzieżowe / Rocznik 2006 na meczu wyjazdowym w Rawie Mazowieckiej

Rocznik 2006 na meczu wyjazdowym w Rawie Mazowieckiej

W dniu 27.05.2017r drużyna Unii Skierniewice w roczniku 2006 spotkała się w meczu ligowym z drużyna Rawa Mazowiecka. Spotkanie zostało rozegrane w Rawie Mazowieckiej o godzinie 12:00. Mecz został rozegrany w formie 4×15.

Drużyna Unii Skierniewice dzielnie stawiła czoła groźnemu rywalowi jakim jest Rawa Mazowiecka. Pierwsze 15 minut zakończyło się wynikiem 0:2 dla gospodarzy. W następnych 15 minutach po dwóch genialnych podaniach Kuby Cabana i Dawida Modzelewicza drużyna Unii Skierniewice za sprawą Szymona Dyjasińskiego doprowadziła do remisu. Mimo walki przez następne 15 minut drużynie Rawy udało się strzelić jeszcze 3 bramki. Ostatni kwadrans mimo walki naszych zawodników nie zmienił wyniku i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2 dla gospodarzy.

Wynik Unia 2:5 Rawa Mazowiecka.

Skład: Jakub Muras, Jakub Romanowski, Alan Stopiński, Bartosz Ulanowski, Kacper Karczewski, Jakub Caban, Szymon Dyjasiński, Igor Miazek, Bartosz Miazek, Bartosz Kuchta, Bartosz Korbeń, Dawid Modczelewicz

Unia Cup rocznika 2015 przeszedł do historii

W minioną niedzielę (28.01) obył się kolejny turniej z cyklu Unia Cup. Tym razem na …