Home / Aktualności / Ruszyły przygotowania

Ruszyły przygotowania

Piłkarze Unii Skierniewice na dobre rozpoczęli przygotowania do rewanżowej rundy w IV lidze. Po testach w ubiegłym tygodniu Unici rozpoczęli budowanie siły i wytrzymałości. Na treningach brakuje Mariusza Markowskiego, który wybrał drogę zawodową w wojsku i obecnie przebywa na szkoleniu. Na razie nie trenuje też Dariusz Lipiński, który boryka się z problemami zdrowotnymi i jego udział w rundzie rewanżowej znajduje się pod znakiem zapytania. Treningów z drużyną nie wznowił też Michał Sopyła.

Jak już wszystkim wiadomo z nowych zawodników od początku roku trenuje z Unią jej wychowanek Kamil Łojszczyk, który ostatnich kilka lat spędził w Mszczonowiance Mszczonów. Dogadany z Klubem jest już też napastnik Kamil Sabiłło (na zdjęciu), który w poprzedniej rundzie grał w Widzewie Łódź. Dziś do drużyny dołączy również ofensywny zawodnik, wychowanek Widoku Skierniewice Mateusz Nierobisz. Mateusz do Znicza trafił razem z wychowankiem Unii Kacprem Wasilewskim, być może w przyszłości znów obaj zagrają w jednym zespole.

Na razie to wszyscy nowi zawodnicy, trener Kamil Socha szuka jeszcze wzmocnień w formacji obronnej, która w przypadku niemożności gry Lipińskiego, wymaga zdecydowanie uzupełnienia. Nie wykluczone, że w kolejnych tygodniach pojawią się inni zawodnicy, bo klub zyskał sobie dobrą opinię i nie brak chętnych na grę w naszych barwach.

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …