Home / Aktualności / UDS gra z Unią

UDS gra z Unią

Z przyjemnością pragniemy poinformować iż począwszy od 1 marca Unia Skierniewice nawiązała współpracę z firmą UDS, producentem standów reklamowych.

Stojaki reklamowe, w których produkcji Universal Display Solution jest liderem na polskim rynku, trafiają do większości sklepów wielkopowierzchniowych w Polsce i nie tylko. Od 2010 roku UDS rozwija swój zakład produkcyjny w Nowym Kawęczynie. Dziś zakład zajmuje powierzchnie 12000 m2 i zatrudnia 500 osób. UDS to bardzo prężna i solidna firma, czego dowodem było przyznanie drugiego miejsca w rankingu „Diamenty Forbesa 2016 w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250 mln PLN w woj łódzkim.

Niezmiernie cieszymy się z nawiązania współpracy z UDS. Nasz parter zdecydował się na wesprzeć finansowo projekt Unia Fun Kids. Przypomnijmy iż jest to projekt wdrożony przez nasz klub w skierniewickich przedszkolach, polegający na realizacji zajęć ruchowych z elementami piłki nożnej. Zajęcia są prowadzone przez naszych trenerów / zawodników od blisko roku i cieszą się ogromną popularnością w śród najmłodszych Skierniewiczan. W regularnych zajęciach uczestniczy co tydzień 800 dzieci! Projekt ten jest jednocześnie sposobem na propagowanie zdrowia, ruchu, sportu oraz na na celu zachęcenie dzieci do uprawiania piłki nożnej w naszym klubie.

Cieszy nas osobiste zainteresowanie rozwojem klubu przez Prezesa zarządu UDS pana Andrzeja Bączkowskiego podpisującego umowę. Pan prezes jest wieloletnim kibicem piłkarskim i żywo interesuje się rozwojem piłki nożnej szczególnie wśród najmłodszych, mając świadomość że to właśnie dzieciom należy stwarzać odpowiednie warunki do rozwoju piłkarskiego, w taki sposób by w przyszłości stawali się wspaniałymi zawodnikami. Dlatego mamy nadzieje, że podpisana umowa z UDS będzie początkiem szerszej współpracy na przyszłości. Marketing przez sport jest coraz bardziej popularną i skuteczną metodą promocji firm.  Jesteśmy przekonani ,że dzięki naszej współpracy obie strony odniosą wymierne korzyści. Do czego z pewnością dołożymy wszelkich starań i będziemy na bieżąco informować o wszelkich akcjach jakie realizować będziemy wspólnie z UDS. Życzymy sobie wzajemnie pomyślnej współpracy!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …