Home / Grupy młodzieżowe / Juniorzy dali przykład!

Juniorzy dali przykład!

Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli nasi zawodnicy z 2001-go rocznika. Tym razem na ich drodze stanęła Olimpia Jeżów, jednak i oni nie zdołali zatrzymać naszych piłkarzy. Mecz od początku toczył się pod nasze dyktando i już w 3 minucie Mateusz Piatkowski wyprowadził nas na prowadzenie. Chwilę później popełniliśmy jednak fatalny błąd w obronie i podarowaliśmy rywalowi rzut karny, pewnie wykorzystany przez gości.

Zespół z Jeżowa po zdobyciu bramki mógł mieć jakiekolwiek nadzieje na wyrównane spotkanie, jednak po raz kolejny Piątkowski pokazał, że włączenie go do pierwszej drużyny i łapanie minut w seniorach Unii Skierniewice nie jest przypadkowe i znów wyprowadził nas na prowadzenie. Nie trzeba było długo czekać, a kolejną bramkę dla naszego zespołu zdobył Paweł Winiarski oraz trzecie trafienie dołożył Piątkowski, kompletując klasycznego hat-tricka. Po tych szalonych 18 minutach tempo meczu trochę się uspokoiło, dalej tworzyliśmy ciekawe akcje, jednak nie mogliśmy zdobyć kolejnych bramek. W pierwszej połowie jeszcze tylko Michałowi Skoniecznemu udało się zdobyć bramkę po pięknej akcji z Bartkiem Krupą i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 5:1.

Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia Skoniecznego, który szybko dołożył kolejne dwa gole i z kulejącą nogą opuścił boisko. Jednak prawdziwe show dał w drugiej połowie Bartek Krupa, który zanotował w całym meczu 4 asysty oraz zdobył jedna bramkę. Warto tu wspomnieć, że Bartek ma już za sobą debiut w IV lidze w meczu z Pilicą Przedbórz, który również okrasił asystą. Jak widać to ostatnie podanie to jego mocna strona. Generalnie aż 4 zawodników z drużyny naszych juniorów na stałe trenuje z seniorami Unii. Poza wspomnianymi Krupą i Piątkowskim są to Jakub Sulma oraz bramkarz Rafał Wach, który również wystąpił w tym sezonie w IV lidze, najpierw zastępując Wojtka Jaroszkę po czerwonej kartce w meczu z Jutrzenką Warta i od początku następnym spotkaniu z Pilicą.

Kolejne trafienia dla naszej drużyny były więc tylko kwestią czasu i po bardzo dobrej grze wygrywamy 11:1. Kolejne spotkanie już za tydzień, a mecz ze SLUKS-em Lubanią, który mieliśmy rozegrać w minioną środę został przełożony na nieznany jeszcze termin.

Teraz czekamy na dobre wieści ze strykowa i kolejne zwycięstwo Unii!!!

Unia Skierniewice- Olimpia Jeżów 11:1 (5:1) bramki: 3′, 14′, 18′ Piątkowski, 16′, 61′ Winiarski, 29′, 44′, 47′ Skonieczny, 58′, 68′ Rokicki, 75′ Krupa.

Unia Skierniewice: Wach (50′ Barański), Krupa, Sulma, Czerwiński, Rokicki, Lewandowski (55′ Krawiec), Winiarski (64′ Pawlik), Skonieczny (50′ Dziedzic), Piątkowski, Krawczyk

Unia 2012 trzecia w Województwie Łódzkim!

Kapitalne wieści napływają z Akademii Unii Skierniewice. Zespół 2012 prowadzony przez trenera Karola Skrzydło wywalczył …