Home / Aktualności / Walka o finał!!!

Walka o finał!!!

Już dziś piłkarze Unii Skierniewice maja szansę odnieść pierwszy duży sukces w najnowszej historii klubu i zakwalifikować się do finału wojewódzkiego Pucharu Polski. O godzinie 17.00 w Zelowie rozpoczną grę w półfinale z tamtejszym Włókniarzem.

Gra jest warta świeczki bowiem w drugiej parze finałowej grają Warta Sieradz i wielki faworyt tych rozgrywek Widzew Łódź. Mecz w finale rozgrywek z uczestnikiem Ligi Mistrzów i wielokrotnym Mistrzem Polski byłby wielkim wyróżnieniem dla naszych piłkarzy.
By tak się jednak stało najpierw Widzew musi pokonać Wartę Sieradz, a Unia wygrać w Zelowie z Włókniarzem. Nie będzie łatwo, Zelów w poprzedniej rundzie pokonał trzecioligową Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:1, a to musi budzić szacunek.

Z drugiej strony Unici od kilku tygodni prezentują świetną formę i na pewno zrobią wszystko by wywalczyć finał. W drugim pojedynku, choć Widzew jest faworytem, to jednak nie można odbierać szans liderowi IV ligi i murowanemu kandydatowi do awansu Warcie Sieradz, która w poprzedniej rundzie odprawiła z kwitkiem Pelikana Łowicz.

Na tym poziomie rozgrywek nie ma już pewniaków, by przejść dalej trzeba się postarać. Wierzymy jednak, że nasza Unia dziś wygra i sprawi swym fanom sporą radość!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …