Home / Grupy młodzieżowe / Rocznik 2006 na meczu wyjazdowym w Rawie Mazowieckiej

Rocznik 2006 na meczu wyjazdowym w Rawie Mazowieckiej

W dniu 27.05.2017r drużyna Unii Skierniewice w roczniku 2006 spotkała się w meczu ligowym z drużyna Rawa Mazowiecka. Spotkanie zostało rozegrane w Rawie Mazowieckiej o godzinie 12:00. Mecz został rozegrany w formie 4×15.

Drużyna Unii Skierniewice dzielnie stawiła czoła groźnemu rywalowi jakim jest Rawa Mazowiecka. Pierwsze 15 minut zakończyło się wynikiem 0:2 dla gospodarzy. W następnych 15 minutach po dwóch genialnych podaniach Kuby Cabana i Dawida Modzelewicza drużyna Unii Skierniewice za sprawą Szymona Dyjasińskiego doprowadziła do remisu. Mimo walki przez następne 15 minut drużynie Rawy udało się strzelić jeszcze 3 bramki. Ostatni kwadrans mimo walki naszych zawodników nie zmienił wyniku i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2 dla gospodarzy.

Wynik Unia 2:5 Rawa Mazowiecka.

Skład: Jakub Muras, Jakub Romanowski, Alan Stopiński, Bartosz Ulanowski, Kacper Karczewski, Jakub Caban, Szymon Dyjasiński, Igor Miazek, Bartosz Miazek, Bartosz Kuchta, Bartosz Korbeń, Dawid Modczelewicz

Unia 2012 trzecia w Województwie Łódzkim!

Kapitalne wieści napływają z Akademii Unii Skierniewice. Zespół 2012 prowadzony przez trenera Karola Skrzydło wywalczył …