Home / Grupy młodzieżowe / Rocznik 2009 na turnieju w Bełchatowie

Rocznik 2009 na turnieju w Bełchatowie

W sobotę 3 czerwca udaliśmy się na turniej do Bełchatowa. W zawodach udział wzięło 8 mocnych drużyn, które rywalizowały o puchar posła Dariusza Kubiaka. Wszystkie zespoły dawały z siebie „wszystko”, nie mniej jednak w końcowej klasyfikacji najlepsza okazała się ekipa Włókniarza Zelów, której gratulujemy zwycięstwa. 

Nam do podium jeszcze troszkę zabrakło, ale wyniki przyjdą z czasem. Na tym etapie ważniejsza jest możliwość gry z dobrymi drużynami, która była bardzo cennym doświadczeniem dla każdego młodego piłkarza. Koncentrujemy się na nauce gry w piłkę, dlatego każdy z zawodników zagrał zbliżoną ilość minut. Mieliśmy też możliwość sprawdzić swoje umiejętności indywidualne w żonglerce i konkurencji prowadzenia piłki. Brawo za sportową postawę, piękne obrony, akcje i bramki dla całej Unii. Podziękowania również dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu, jak i kulturalne wsparcie podczas zawodów.

W turnieju zagrali: Filip Walczak, Adam Selenta, Filip Skomiał, Błażej Kolus, Aleks Michalik, Maciej Winciorek, Piotr Kuś, Marcel Młynarski, Tobiasz Wójcik.

sprawdź również

Unia Skierniewice wygrywa UNIA CUP Rocznika 2012!

Kapitalny występ zanotowali młodzi piłkarze Unii z rocznika 2012 podczas turnieju Unia Cup. Podopieczni trenera …