Home / Grupy młodzieżowe / Rocznik 2009 na turnieju w Bełchatowie

Rocznik 2009 na turnieju w Bełchatowie

W sobotę 3 czerwca udaliśmy się na turniej do Bełchatowa. W zawodach udział wzięło 8 mocnych drużyn, które rywalizowały o puchar posła Dariusza Kubiaka. Wszystkie zespoły dawały z siebie „wszystko”, nie mniej jednak w końcowej klasyfikacji najlepsza okazała się ekipa Włókniarza Zelów, której gratulujemy zwycięstwa. 

Nam do podium jeszcze troszkę zabrakło, ale wyniki przyjdą z czasem. Na tym etapie ważniejsza jest możliwość gry z dobrymi drużynami, która była bardzo cennym doświadczeniem dla każdego młodego piłkarza. Koncentrujemy się na nauce gry w piłkę, dlatego każdy z zawodników zagrał zbliżoną ilość minut. Mieliśmy też możliwość sprawdzić swoje umiejętności indywidualne w żonglerce i konkurencji prowadzenia piłki. Brawo za sportową postawę, piękne obrony, akcje i bramki dla całej Unii. Podziękowania również dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu, jak i kulturalne wsparcie podczas zawodów.

W turnieju zagrali: Filip Walczak, Adam Selenta, Filip Skomiał, Błażej Kolus, Aleks Michalik, Maciej Winciorek, Piotr Kuś, Marcel Młynarski, Tobiasz Wójcik.

sprawdź również

Unia Cup rocznika 2015 przeszedł do historii

W minioną niedzielę (28.01) obył się kolejny turniej z cyklu Unia Cup. Tym razem na …