Home / Aktualności / Półkolonie z Unią dobiegły końca!

Półkolonie z Unią dobiegły końca!

Oba turnusy były bardzo udane jeśli chodzi o szlifowanie piłkarskich umiejętności podopiecznych, jak i przeprowadzenie zajęć ogólnorozwojowych i zbaw na murawie. Nie obyło się też bez dodatkowych atrakcji: wizyta straży pożarnej, pokaz ratownictwa medycznego, a wisienką na torcie były wycieczki na Stadion Widzewa Łódź i PGE Narodowy w Warszawie.

Dla dzieci był to doskonały sposób na to, aby spędzić czas na miłej zabawie połączonej z ruchem, poznać ciekawostki z otaczającego nas świata i przy okazji rozwijać zdolności pracy w grupie. Zajęcia prowadzone były pod okiem profesjonalnych trenerów, według naszego autorskiego programu. Co cieszy nas najbardziej, to fakt, że dzieci wykazywały ogromne zaangażowanie i chęć uczestnictwa we wszystkich aktywnościach.

Piotr Kocęba, który był odpowiedzialny za projekt z ramienia klubu, mówi:

Myślę, że nasze półkolonie okazały się wielkim sukcesem. Po raz pierwszy w naszym mieście przygotowaliśmy taką formę spędzenia wakacji dla dzieci. Chcieliśmy, aby zgodnie z nazwą, były to półkolonie na sportowo. Nie ograniczaliśmy się tylko i wyłącznie do treningów piłkarskich, chociaż te były najważniejsze, ale pokazaliśmy dzieciom wiele innych form ruchu. Do tego udało się zorganizować kilka bardzo fajnych atrakcji, jak wycieczki na stadiony Widzewa Łódź czy PGE Narodowy, zwiedzanie fabryki UDS, czy lekcje z ratownikami medycznymi i strażą pożarną. I właśnie ta ciekawa oferta, połączona z dobrą organizacją, przełożyła się na finalny efekt. Od początku nasza propozycja cieszyła się sporym zainteresowaniem i wielu osobom musieliśmy odmówić z powodu ograniczonej liczby miejsc, natomiast już po rozpoczęciu I turnusu pojawiła się fala telefonów z zapytaniem o miejsca na II turnus, a nawet o utworzenie III. Dla mnie, jako organizatora tego wypoczynku, był to jasny sygnał, że robimy kawał dobrej roboty, a dzieciaki i rodzice są bardzo zadowoleni. W przyszłym roku postaramy się jeszcze bardziej poszerzyć naszą ofertę na wakacje, aczkolwiek poprzeczkę postawiliśmy sobie bardzo wysoko.

Dziękujemy rodzicom za zaufanie i mamy nadzieję – do zobaczenia za rok!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …