Home / Aktualności / Rocznik 2008 gromi Macovię Maków 12:1

Rocznik 2008 gromi Macovię Maków 12:1

Znakomity występ mają za sobą młodzi piłkarze z rocznika 2008. W sobotę podopieczni trenera Jacka Krulika rozbili sąsiadów z Makowa 12:1. Bohaterem meczu ponownie był Marcel Winciorek, który do bramki rywali trafiał aż dziesięciokrotnie!

W drugiej kolejce spotkań rocznik 2008 skierniewickiej unii podejmował na własnym terenie piłkarzy Macovi Maków. Od pierwszych minut podopieczni trenera Krulika przejęli inicjatywę w spotkaniu, stwarzając kolejne sytuacje bramkowe. Ostatecznie młodzi unici nie byli zbytnio gościnni i zaaplikowali rywalom 12 bramek, wygrywając 12:1. –Wynik to jedno, ale gra naprawdę momentami mogła się podobać – powiedział po meczu trener Jacek Krulik – Wymiana między sobą podań, zmiana pozycji i wykończenie akcji pod bramką przeciwnika dała kolejne w tym sezonie trzy punkty. Bramki dla unitów strzelali Marcin Winciorek (10) i Alex Grabicz (2). Przypomnijmy, że po dwóch kolejkach Marcel ma już na swoim koncie 16 goli! Przed tygodniem utalentowany zawodnik trafił bowiem sześciokrotnie w Drzewcach w wygranym 7:4 meczu z Jutrzenką.

– Wynik oczywiście cieszy, ale dla mnie jest sprawą drugorzędną. Cały czas kładziemy nacisk na styl gry naszych zawodników, który z meczu na mecz się poprawia. W meczu z Macovia chłopaki wykonali wszystkie założenia przedmeczowe i wykorzystywali to co staramy się wspólnie ćwiczyć na treningach. Widać że gra po prostu ich cieszy i czerpią z tego radość,
a to jest dla nas najważniejsze – podsumował Jacek Krulik, trener rocznika 2008.

Kolejny mecz zostanie rozegrany na orliku nr 3 w Skierniewicach 16 września o godzina 10:00 z drużyną Laktozy Łyszkowice.
Zapraszamy na trybuny!

2 kolejka liga rocznik 2008
UMKS Unia Skierniewice – Macovia Maków 12:1
Bramki dla Unii: 10x Marcel Winciorek, 2x Alex Garbicz
czas gry 3 x 20 minut

Skład: Miłosz Wójcik, Tobiasz Wójcik, Oktawian Kowalski, Adam Aniołkowski, Karol Lewandowski, Maciej Winciorek, Aleks Garbicz, Marcel Winciorek, Piotr Kuś, Maks Rosa.

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …