Home / Aktualności / Rocznik 2008 gromi Macovię Maków 12:1

Rocznik 2008 gromi Macovię Maków 12:1

Znakomity występ mają za sobą młodzi piłkarze z rocznika 2008. W sobotę podopieczni trenera Jacka Krulika rozbili sąsiadów z Makowa 12:1. Bohaterem meczu ponownie był Marcel Winciorek, który do bramki rywali trafiał aż dziesięciokrotnie!

W drugiej kolejce spotkań rocznik 2008 skierniewickiej unii podejmował na własnym terenie piłkarzy Macovi Maków. Od pierwszych minut podopieczni trenera Krulika przejęli inicjatywę w spotkaniu, stwarzając kolejne sytuacje bramkowe. Ostatecznie młodzi unici nie byli zbytnio gościnni i zaaplikowali rywalom 12 bramek, wygrywając 12:1. –Wynik to jedno, ale gra naprawdę momentami mogła się podobać – powiedział po meczu trener Jacek Krulik – Wymiana między sobą podań, zmiana pozycji i wykończenie akcji pod bramką przeciwnika dała kolejne w tym sezonie trzy punkty. Bramki dla unitów strzelali Marcin Winciorek (10) i Alex Grabicz (2). Przypomnijmy, że po dwóch kolejkach Marcel ma już na swoim koncie 16 goli! Przed tygodniem utalentowany zawodnik trafił bowiem sześciokrotnie w Drzewcach w wygranym 7:4 meczu z Jutrzenką.

– Wynik oczywiście cieszy, ale dla mnie jest sprawą drugorzędną. Cały czas kładziemy nacisk na styl gry naszych zawodników, który z meczu na mecz się poprawia. W meczu z Macovia chłopaki wykonali wszystkie założenia przedmeczowe i wykorzystywali to co staramy się wspólnie ćwiczyć na treningach. Widać że gra po prostu ich cieszy i czerpią z tego radość,
a to jest dla nas najważniejsze – podsumował Jacek Krulik, trener rocznika 2008.

Kolejny mecz zostanie rozegrany na orliku nr 3 w Skierniewicach 16 września o godzina 10:00 z drużyną Laktozy Łyszkowice.
Zapraszamy na trybuny!

2 kolejka liga rocznik 2008
UMKS Unia Skierniewice – Macovia Maków 12:1
Bramki dla Unii: 10x Marcel Winciorek, 2x Alex Garbicz
czas gry 3 x 20 minut

Skład: Miłosz Wójcik, Tobiasz Wójcik, Oktawian Kowalski, Adam Aniołkowski, Karol Lewandowski, Maciej Winciorek, Aleks Garbicz, Marcel Winciorek, Piotr Kuś, Maks Rosa.

sprawdź również

Unia walczy o finał Wojewódzkiego Pucharu Polski!

W środę, 10 maja piłkarze Unii Skierniewice powalczą z rezerwami ŁKS -u Łódź o Finał …