Home / Aktualności / Trzecia ligowa porażka rocznika 2001

Trzecia ligowa porażka rocznika 2001

Ligowy falstart zanotowali piłkarze juniora młodszego Unii Skierniewice. Prowadzeni przez trenera Piotra Kocębę zawodnicy przegrali trzeci z rzędu mecz, tym razem ulegając 1:4 Sokołowi Aleksandrów Łódzki. .

Nie tak wyobrażali sobie ligową rzeczywistość piłkarze z rocznika 2001. W Sobotę, 9 września skierniewiczanie przegrali trzeci ligowy mecz w tym sezonie i po trzech kolejkach znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli II ligi wojewódzkiej juniora młodszego B1. – Wynik z pewnością jest dla nas nie satysfakcjonujący, natomiast przy odrobinie szczęścia mogliśmy wywieźć z tego trudnego terenu chociaż jeden punkt – powiedział po spotkaniu trener Kocęba. A tak, unici stracili cztery gole, a jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Bartosz Rokicki po pięknej akcji Bartka Krupy. Kolejne, bardzo ważne spotkanie już w najbliższy weekend. Tym razem skierniewiczanie zmierzą się na własnym terenie z trzecią w tabeli ekipą LKS Mierzyn.

Skład Uni Skierniewice: Wach (Kruszona), Galas, Czerwiński, Sulma, Krupa, Zaczkowski (Maciejewski), Kaczorowski, Krawczyk, Winiarski, Rokicki, Mirowski(Krawiec)

Chłopaki potrzebują Waszego wsparcia, dlatego zapraszamy wszystkich na trybuny!

sprawdź również

Unia z trzecią wygraną z rzędu! Olimpia – Unia (1:2)

Dobra seria piłkarzy Unii trwa w najlepsze. W sobotę, 13 kwietnia skierniewiczanie pokonali w Zambrowie …