Home / Aktualności / Rocznik 2008 gromi Łyszkowice 13:2!

Rocznik 2008 gromi Łyszkowice 13:2!

Podopieczni trenera Jacka Krulika nie zwalniają tempa. W sobotę, 16 września skierniewiczanie po raz kolejny urządzili sobie strzelecki trening, tym razem rozbijając na orliku nr 3 ekipę Laktozy Łyszkowice 13:2. 

Po efektownych zwycięstwach nad Macovią Maków 12:1 oraz Jutrzenką Drzewce 7:4, w trzeciej ligowej kolejce skierniewiczanie podejmowali na własnym terenie drużynę Laktozy Łyszkowice. Rozpędzeni piłkarze trenera Krulika, byli murowanym faworytem spotkania. Od początku, goście grali jednak bardzo agresywnie, co mogło wybić naszych piłkarzy z rytmu. – Mecz nie był czysty i zastanawiałem się czy jest sens dokończyć jego przebieg. Drużyna z Łyszkowic grała momentami zbyt ostro. Nasza drużyna nie dała jednak się złamać, strzelając 13 bramek i momentami grając naprawdę fajny futbol – powiedział po spotkaniu trener Krulik. – Cieszę się że obyło się bez kontuzji i z kolejnego wygranego meczu. Na zwycięstwo pracowała cała drużyna – gratuluję chłopakom ambicji i walki. Walczymy dalej!

Bramki dla unitów strzelali niezawodny Marcel Winciorek (x8), a także Alex Grabicz (1), Miłosz Wójcik (1), Bartosz Korbeń (1), Tobiasz Wójcik (1) i Maks Rosa (1). Warto dodać, że po trzech rozegranych kolejkach, najwiecej trafień ma na swoim koncie właśnie popularny „Marcelinho”, który do siatki rywali trafił już 24 razy. Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę, 23 września z drużyną Mazovi Rawa Mazowiecka. Zapraszamy wszystkich kibiców na Orlik nr 3 o godz. 11:00 w Skierniewicach!  Trzymamy kciuki!

3 kolejka liga rocznik 2008
UMKS Unia Skierniewice – Laktoza Łyszkowice 13:2
Bramki dla Unii: 8x Marcel Winciorek, 1x Alex Garbicz, 1x Miłosz Wójcik, 1x Bartosz Korbeń, 1x Tobiasz Wójcik, 1x Maks Rosa
czas gry 3 x 20 minut

Skład: Bartek Korbeń, Miłosz Wójcik, Tobiasz Wójcik, Oktawian Kowalski, Adam Aniołkowski, Karol Lewandowski, Maciej Winciorek, Aleks Garbicz, Marcel Winciorek, Piotr Kuś, Maks Rosa Hubert Wójciński.
Trener: Jacek Krulik!

Gratulacje!

sprawdź również

Unia wicemistrzem 3 ligi! Teraz powalczy o 6. Puchar Wojewódzki!

65 punktów w 34. meczach to najlepszy wynik w historii występów Unii w rozgrywkach trzecioligowych. …