Home / Aktualności / Skrzaty Unii podejmowały rówieśników z Soccer Kids Łowicz

Skrzaty Unii podejmowały rówieśników z Soccer Kids Łowicz

W niedzielny poranek (24.09) hala przy ulicy Pomologicznej została opanowana przez najmłodszych adeptów piłki nożnej. Unici urodzeni w 2011 roku spotkali się z rówieśnikami z Soccer Kids Łowicz, by wspólnie cieszyć się grą w piłkę.

Na boisku widać było ogromne zaangażowanie obu drużyn. Ciekawe akcje, walka o piłkę, piękne dryblingi, dużo bramek, a przede wszystkim szczere uśmiechy na twarzach dzieciaków – to najlepsza recenzja rozegranych spotkań. Jak podkreśla trenerka skrzatów Marta Tręboszka, w niedzielę ważniejsza od wyniku była dobra zabawa.– Wynik? Poza dzieciakami nikt go nie liczył, najważniejsza była radość z gry. Trenerka w kilku zdaniach oceniła grę swoich podopiecznych. Jak podkreśla, wszystko zwierza we właściwym kierunku. – Cieszą postępy w naszej grze, zaczynamy wychodzić na pozycję i staramy się grać podaniami. Część dzieci po raz pierwszy spotkała się z zawodnikami z innej drużyny. Stres na pewno był ogromny, ale dzieciaki poradziły sobie znakomicie i z każdym kolejnym meczem grały coraz pewniej.

Kolejne mecze towarzyskie zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę, 1 października o godz. 13:00, tym razem na wyjeździe z zespołem Relaxu Radziwiłłów.

W drużynie Unii zagrali: Franek Petrykowski, Łukasz Trębski, Szymon Waszut, Julek Reczulski, Błażej Wójciński, Adaś Lorenc, Filip Dadura, Bartek Murgrabia, Grześ, Dawid Caban oraz nasze gwiazdeczki Zuzia Mikulska i Alicja Żaczkiewicz.

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …