Home / Aktualności / Piłkarski rozkład jazdy na weekend

Piłkarski rozkład jazdy na weekend

Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was niezbędnik kibica, a w nim piłkarski rozkład jazdy wszystkich roczników na najbliższy weekend. Pozycją numer jeden, jest naturalnie starcie seniorów w IV lidze z Termami Ner Poddębice. Obecność obowiązkowa. Wykaz wszystkich spotkań poniżej.

SOBOTA, 30.09

10:00 Widok Skierniewice – Unia Skierniewice -DOM
Liga okręgowa D2 (2006) – sztuczne boisko ul. Pomologiczna 8

Sobotę zaczniemy mocnym akcentem. Już o godz. 10:00 w ramach ligi okręgowej na sztucznym boisku przy ul. Pomologicznej 8 odbędą się małe derby miasta. Naprzeciw siebie staną młodzi piłkarze Unii i Widoku, którzy powalczą nie tylko o ligowe punkty, ale również prymat w mieście. Trzymamy kciuki i zapraszamy na trybuny!

10.00 Victoria Bielawy – Unia Skierniewice – WYJAZD
Liga okręgowa C2 (2004)

O tej samej porze w Bielawach o ligowe punkty zawalczą zawodnicy z rocznika 2004 prowadzeni przez trenera Mateusza Kiczuła. Rywalem skierniewiczan będzie Victoria Bielawy. Powodzenia!

10.00 Turniej w Wygodzie – WYJAZD
Liga okręgowa F2 (2010)

Również o godz. 10:00 kolejny turniej rozegrają piłkarze trenera Jarosława Foksa. Tym razem siedmiolatkowie wezmą udział w turnieju w Wygodzie, by zdobywać kolejne doświadczenie i umiejętności! Życzymy udanej zabawy i wielu strzelonych bramek!

11.00 Orzeł Nieborów-  Unia Skierniewice – WYJAZD
Liga okręgowa E2 (2008)

Po remisie z liderem z Rawy Mazowieckiej podopieczni trenera Jacka Krulika z rocznika 2008 pojadą do Nieborowa, by zaaplikować kolejne trzy punkty z tamtejszym Orłem. Ile bramek strzeli popularny „Marcelinho”? Czy skierniewiczanie dotrzymają kroku prowadzącej Mazovii! Mamy nadzieję, że tak! Trzymajcie kciuki!

11.00 Turniej w Boczkach – WYJAZD
Liga okręgowa F1 (2009)

14.00 MGKS Drzewica- Unia Skierniewice – WYJAZD
Liga wojewódzka B1 (2001)

O godz. 14:00 zaciskamy mocno kciuki za chłopaków z rocznika 2001. Trenowani pod okiem Piotra Kocęby piłkarze, po dwóch z rzędu remisach, postarają się tym razem o komplet punktów w Drzewicy w meczu z tamtejszym MGKS-em w ramach ligi wojewódzkiej. Do boju!

15:00 Unia Skierniewice – Termy Ner poddębice – DOM
IV Liga Seniorów

Na to spotkanie nikogo zapraszać specjalnie nie trzeba. Punktualnie o godz. 15:00 na boisko główne przy ul. Pomologicznej wybiegną piłkarze prowadzeni przez trenera Rafała Smalca, którzy zmierzą się z wiceliderem z Poddębic. Obie drużyny mają taki sam dorobek punktowy. Liderem jest Unia, która ma zdecydowanie lepszy bilans bramkowy. Kto wygra sobotnie spotkanie, zostanie liderem, i odskoczy reszcie stawki na kilka oczek. Pula jest zatem bardzo wysoka! Trzymajmy kciuki za naszych chłopaków! Zapełnijmy trybuny! Do zobaczenia na miejscu!

NIEDZIELA, 1.10

11.00  Korona Stary Dwór – Unia II Skierniewice – WYJAZD
B klasa

W niedzielę odbędą się dwa spotkania wyjazdowe. W pierwszym meczu o godz. 11:00 w Starym Dworze, rezerwy Unii Skierniewice powalczą o ligowe punkty z tamtejszą Koroną. Przypomnijmy, że skierniewiczanie pewnie prowadzą w tabeli B Klasy, na boisku nie doznając jeszcze ani jednej porażki.

13:00 Relax Radziwiłów- Unia Skierniewice – WYJAZD
Skrzaty G1 (rocznik 2011 i młodsi)

Po południu kolejne doświadczenie i umiejętności będę zdobywać podopieczni Marty Treboszki. Tym razem czeka ich wyjazdowy  sparing z Relaxem Radziłów. Początek już o godz. 13:00!

Zaciskamy kciuki!

sprawdź również

Unia wygrywa w Sieradzu i wskakuje na podium rozgrywek 3. ligi!

Piłkarze prowadzeni przez trenera Dawida Kroczka, po zwycięstwie w Sieradzu z miejscową Wartą (2:1) awansowali …