Home / Aktualności / Siedmiolatkowie Unii lubią grać w Wygodzie

Siedmiolatkowie Unii lubią grać w Wygodzie

Za nami kolejny turniej rocznika 2010. 1 października prowadzeni przez trenera Jarosława Foksa, młodzi adepci ze Skierniewic, tym razem sprawdzali swoje umiejętności piłkarskie na dobrze znanym boisku w Wygodzie.

W słoneczne sobotnie przedpołudnie młoda drużyna Unii rozgrywała swój kolejny turniej organizowany przez OZPN Skierniewice na lubianym obiekcie Zrywu Wygoda. Dla siedmioletnich zawodników był to bowiem trzeci turniej w tej miejscowości i kolejny niezwykle udany. Chłopaki zyskali cenne doświadczenie, pokazali że potrafią walczyć o każdą piłkę i doskonale się przy tym bawić.

A jak postawę swoich podopiecznych ocenił ich trener Jarosław Foks. – Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników ponieważ u każdego z nich było widać duże zaangażowanie i radość z tego co robią. Chciałbym podziękować rodzicom którzy licznie przybyli na ten turniej i po raz kolejny mocno dopingowali młodych Unitów. To bardzo ważne, aby przyszli piłkarze czuli wsparcie bliskich osób. Tak trzymać!

sprawdź również

Zimny prysznic na początek wiosennych zmagań. Unia – Olimpia Zambrów (0:1)

Nie tak pierwszy mecz wiosennej kolejki wyobrażali sobie kibice skierniewickiej Unii. Drużyna prowadzona przez trenera …