Home / Aktualności / Skrzaty grały towarzysko w Białej Rawskiej

Skrzaty grały towarzysko w Białej Rawskiej

7 października dzieciaki z rocznika 2011 udały się do Białej Rawskiej by rozegrać kolejne towarzyskie spotkania. Tym razem w sobotnie przedpołudnie ich rywalami były zespoły Akademii Piłkarskiej Champions Rawa Mazowiecka i ekipa gospodarzy. Jak spisali się najmłodsi unici?

W sobotę (07.10) na zaproszenie trenera Michała Filipczaka wybraliśmy się w podróż do Białej Rawskiej, by wspólnie z zawodnikami Akademia Piłkarska Champions Rawa Maz./Biała Rawska rozegrać mecz towarzyski. Na boisku zameldowało się sześciu naszych młodych piłkarzy, którzy udowodnili, że nie ma złej pogody na grę w piłkę. Ubrani w ciepłe bluzy, czapki i rękawiczki przez dwie godziny prezentowali swoje umiejętności. Gra sprawiała dzieciom dużo radości, a rodzicom przysporzyła wiele pozytywnych emocji.

– Nasze skrzaty z meczu na mecz coraz śmielej poczynają sobie na boisku – oceniła po meczu trenerka Marta Tręboszka. – Cieszy zaangażowanie zawodników oraz ich radość z każdego udanego zagrania. Widać, że sumienna praca na treningach przekłada się na coraz lepszą grę w trakcie meczów. Trenerki są z Was dumne.

SKŁAD: Franek Petrykowski, Julek Reczulski, Grześ Gałęziewski, Krzyś Ciołakowski, Konrad Głuszek i Kacper Kulawiak.
Tak trzymać dzieciaki!

sprawdź również

Unia wicemistrzem 3 ligi! Teraz powalczy o 6. Puchar Wojewódzki!

65 punktów w 34. meczach to najlepszy wynik w historii występów Unii w rozgrywkach trzecioligowych. …