Home / Aktualności / Derby rocznika 2008 nasze! Unia – Widok 14:3

Derby rocznika 2008 nasze! Unia – Widok 14:3

Za nami piłkarski popis młodych adeptów trenowanych przez Jacka Krulika. W prestiżowym pojedynku unici nie dali szans lokalnym rywalom z Widoku z rocznika 2008, wygrywając 14:3. Znakomicie zagrał cały zespół jednak największe brawa należą się Marcelowi Winciorek, który strzelił aż 10 bramek!

Zawodnicy z rocznika 2008 w minioną sobotę podejmowali lokalnego rywala Widok Skierniewice i odnieśli pewne zwycięstwo. Dominacja naszych zawodników była widoczna od początku do końca meczu, a zgromadzeni licznie na trybunach kibice byli świadkami najlepszego meczu w sezonie jaki rozgrywali zawodnicy Unii Skierniewice.

 -Jestem zadowolony z postawy drużyny w dzisiejszym meczu – powiedział trener Jacek Krulik. – Od początku do końca chłopaki wiedzieli po co wyszli na boisko i co chcą osiągnąć. Rozegrali najlepszy mecz od początku ligi, pokazali bardzo dużo fajnych akcji a co najważniejsze kilka z nich zakończyło się zdobyciem bramki. Cieszy mnie, że wszyscy byli skoncentrowani i wykonywali bardzo dobrze założenia przedmeczowe. Mieliśmy przewagę od początku do końca meczu, kontrolowaliśmy to co dzieje się na boisku. Gratuluję chłopakom zwycięstwa a rodzicom dziękuję za wsparcie podczas derbowego meczu. Warto podkreślić, że w drużynie panuje wspaniała atmosfera, i jak to mówią rodzice stworzyliśmy jedną wielką rodzinę Unia Skierniewice 2008. – Zgadzam się z tym w 100%.

Ostatni mecz w tej rundzie drużyna Unii Skierniewice rozegra na wyjeździe z Sierakowianką Sierakowice, już w najbliższą sobotę, 28.10.2017 roku godz 11:00. Zwycięstwo w ostatnim meczu pozwoli nam utrzymać miano niepokonanej drużyny w rundzie jesiennej.

Skład: Bartek Korbeń, Miłosz Wójcik, Tobiasz Wójcik, Oktawian Kowalski, Adam Aniołkowski, Karol Lewandowski, Maciej Winciorek, Alex Garbicz, Marcel Winciorek, Piotr Kuś, Maks Rosa, Hubert Wójciński, Miłosz Stępniak, Kajetan Kolus. Trener: Jacek Krulik

8. kolejka liga rocznik 2008
UMKS Unia Skierniewice – Widok Skierniewice 14:3  

Bramki: 10x Marcel Winciorek, 1x  Alex Garbicz , 1x Oktawian Kowalski, 1x Maks Rosa
Po pierwszej kwarcie 5:1 ( 4x Marcel, 1 x Oktawian )
Po drugiej kwarcie 8:2 (3 x Marcel )
Po trzeciej kwarcie 10:3 ( 1x Miłosz Stępniak, 1 x Marcel)
Po czwartej kwarcie 14:3 ( 2x Marcel, 2 x Maks)

Tak trzymać!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …