Home / Aktualności / Wspaniały koniec sezonu! Sierakowianka – UNIA 1:18

Wspaniały koniec sezonu! Sierakowianka – UNIA 1:18

Znakomicie rundę jesienną zakończyli podopieczni trenera Jacka Krulika. W minioną sobotę piłkarze z rocznika 2008 rozgromili na wyjeździe rówieśników z Sierakowic 18:1. Na półmetku sezonu dzieciaki zgromadziły 25 punktów, strzelając, uwaga 104 bramki! Na ten moment, królem strzelców jest Marcel Winciorek, który do siatki trafił już 68 razy!

Wspaniałe zakończenie rundy jesiennej w wykonaniu naszych chłopców. W ostatniej kolejce rocznik 2008 wyjechał na mecz do Sierakowic i zgodnie z założeniami odniósł kolejne przekonywujące zwycięstwo, utrzymując status niepokonanej drużyny w lidze. Unici stworzyli wiele sytuacji bramkowych i kilka naprawdę ciekawych akcji. Bohaterem meczu, strzelec siedmiu bramek – Marcel Winciorek, który na półmetku sezonu, z dorobkiem 68 trafień zdecydowanie prowadzi w tabeli strzelców.

– Pojechaliśmy do Sierakowic żeby dobrze zakończyć rundę jesienną i udało się odnieść kolejne zwycięstwo – relacjonuje trener Krulik. – Wykonaliśmy dobrą pracę przez całą rundę, nie odnosząc żadnej porażki. Cieszę się że chłopcy naprawdę zrobili duże postępy przez ostatni rok. Widać znaczącą różnicę w ich grze i inteligencji na boisku. Wszystko idzie w dobrym kierunku i co najważniejsze gra w piłkę ich cieszy, czerpią z tego radość. Przed nami czas zimowy, który wykorzystamy na udział w turniejach halowych.

9 kolejka liga rocznik 2008
Mecz 3x 20 minut
Sierakowianka Sierakowice – UMKS Unia Skierniewice 1:18
I TERCJA 5:1 ( 3x Marcel Winciorek,1x Alex Garbicz,1x Miłosz Stępniak )Po drugiej II II TERCJA 10:1 (2xMiłosz Stępniak, 2 x Marcel Winciorek, 1x Maciek Winciorek)
III TERCJA 18:1 ( 1x Tobiasz Wójcik, 1xAlex Garbicz, 1x Maks Rosa, 2x Marcel Winciorek, 2x Bartek Korbeń, 1x Oktawian Kowalski)

Skład: Bartek Korbeń, Miłosz Wójcik, Tobiasz Wójcik, Oktawian Kowalski, Adam Aniołkowski, Karol Lewandowski, Maciej Winciorek, Alex Garbicz, Marcel Winciorek, Piotr Kuś, Maks Rosa, Hubert Wójciński, Miłosz Stępniak, Kajetan Kolus
Trener: Jacek Krulik

Sukces tym bardziej cieszy, że to nasze pierwsze rozgrywki ligowe. Aż ciężko uwierzyć, że jeszcze rok temu chłopcy nie znali się. Dziś po zaledwie kilku miesiącach pracy, stu procentowej frekwencji na treningach, a także dzięki wielkiemu zaangażowaniu trenerów i nieocenionemu wsparciu rodziców zbudowaliśmy zespół, który nie tylko świętuje, ale i z podniesioną głową patrzy w przyszłość!
Na półmetku sezonu, po dziewięciu kolejkach młodzi unici, z dorobkiem 25 oczek są liderem rozgrywek ligi okręgowej E2 (z tym, że Mazovia Rawa Mazowiecka, wyprzedzająca nasz zespół przy tej samej liczbie punktów, lepszym bilansem bramkowym, ma zaległy mecz do rozegrania z Orłem Nieborów). Poniżej wyniki wszystkich spotkań!

Sierakowianka Sierakowice – UNIA Skierniewice 1:18
UNIA Skierniewice – Widok Skierniewice 14:3
Pogoń Godzianów – UNIA Skierniewice 1:15
UNIA Skierniewice – Pelikan Łowicz 10:7
Orzeł Nieborów – UNIA Skierniewice 0:11
UNIA Skierniewice – Mazovia Rawa Mazowiecka 4:4
UNIA Skierniewice – Laktoza Łyszkowice 13:2
UNIA Skierniewice – Macovia Maków 12:1