Home / Aktualności / Skrzaty Unii pograły w Łowiczu

Skrzaty Unii pograły w Łowiczu

Skrzaty Unii Skierniewice nie tracą czasu. W minioną sobotę najmłodsza grupa udała się do Łowicza by łapać kolejne doświadczenie i umiejętności. Jak zwykle nie brakowało doskonałej atmosfery, uśmiechniętych buziek i doskonałej piłkarskiej zabawy.

– Takie weekendy lubimy najbardziej – relacjonuje trenerka Marta Tręboszka. W sobotni poranek (04.11) udaliśmy się do Łowicza, by spotkać się z drużyną Soccer Kids i wspólnie pograć w piłkę. To już kolejny weekend kiedy najmłodsi skierniewiccy piłkarze szlifują boiskową formę i nabierają boiskowego ogrania. Tydzień temu adepci zanotowali bardzo udany występ w Bolimowie. Jak spisali się w Łowiczu? – Olbrzymie zaangażowanie, efektowne interwencje bramkarzy, przemyślane akcje oraz dużo celnych zagrań przełożyło się na wiele goli i radości – mówi trenerka Marta Tręboszka. – Wszyscy nasi młodzi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Brawa dla naszych piłkarzy i piłkarki za wzorową postawę oraz dla rodziców za nieoceniony doping!

SKŁAD: Julek Reczulski, Kacper Kulawiak, Zuzia Mikulska, Olaf Kalski, Szymon Waszut, Krystian Matuszewski, Adam Lorenc, Filip Dadura, Miłosz Słomski, Franek, Przemek Kamiński.

 

 

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …