Home / Aktualności / Przynieś Misia na Unię!

Przynieś Misia na Unię!

Każdy kibic skierniewickiej Unii może być w tym roku Świętym Mikołajem.  Codziennie, aż do 5 grudnia potrwa zbiórka pluszaków, które w mikołajki trafią do dzieci z domu dziecka oraz tych najbardziej potrzebujących. Przyłącz się! Razem sprawmy radość tym, którzy nie zawsze mogą na nią liczyć.

Po raz pierwszy mikołajkowy pojemnik pojawił się na trybunach Stadionu Miejskiego przy ul. Pomologicznej, w sobotę 18 listopada, przy okazji ostatniego w tym sezonie meczu seniorów (przy trybunie vip).  Inicjatywa spotkała się z sympatią piłkarzy i kibiców, którzy chętnie przekazywali zabawki, pluszaki, gry i słodycze dla najbardziej potrzebujących. Do akcji włączył się również Krzysztof Jażdżyk – Prezydent Miasta Skierniewice , który podarował wielkiego misia. W jego imieniu, pluszaka przynieśli najmłodsi piłkarze Unii z grupy skrzatów: Grześ i Kacper, którzy z „Puchatkiem” wyprowadzili piłkarzy na mecz! Wszystkie zabawki już 6 grudnia trafią do biednych i potrzebujących dzieci!

Kolejny raz pojemnik pojawi się na starej hali OSiR przy okazji III Memoriału im. Andrzeja Zelenaya, już 26 listopada (Więcej o turnieju przeczytacie TUTAJ). Co ważne, podarki będzie można przynosić codziennie, aż do 5 grudnia! Oznaczone pudełko będzie bowiem znajdowało w holu na nowej hali OSiR (drugie drzwi od ul. Pomologicznej) przy klubowym biurze. Poza pluszakami czekamy także na inne zabawki, artykuły szkolne i słodycze. Niezwykle ważne, aby rzeczy były nowe! W mikołajki prezenty trafią do dzieci!

Jeśli znasz kogoś kto znajduje się w trudnej sytuacji. Skontaktuj się z nami! Wspólnie postaramy się pomóc! Zadbajmy o to, żeby ci, którzy na co dzień nie mogą liczyć na wiele uśmiechu również zostali uszczęśliwieni! Prezenty oddawać można do 5 grudnia włącznie.

Czekamy na Was:
26.11 – podczas III Memoriału im. A. Zelenaya!

Codziennie, aż do 5.12 w holu nowej hali OSiR ul. Pomologiczna!
Przynieś Misia! Mały gest, który z pewnością sprawi wiele radości.

#PrzynieśMisiaNaUnie

 

sprawdź również

Kamil Sabiłło królem strzelców trzeciej ligi!

Snajper Unii Skierniewice, Kamil Sabiłło zdobył w sezonie 2023/24 33 bramki (26 w lidze i …