Home / Aktualności / Poznaliśmy zimowych sparingpartnerów Unii

Poznaliśmy zimowych sparingpartnerów Unii

Legia II Warszawa, Broń Radom, Pelikan Łowicz, Ursus Warszawa i Błonianka Błonie – to zimowi rywale, z którymi piłkarze skierniewickiej Unii rozegrają sparingi w lutym przyszłego roku. Spotkania te mają nas przygotować do wiosennej batalii o III ligę. 

Zapowiada się gorący okres przygotowawczy skierniewickiej Unii. Przed tygodniem seniorzy zakończyli rundę jesienną rozgrywek IV ligi. Już dziś poznaliśmy za to rywali, z którymi nasi piłkarze będą szlifować formę przed wiosną. – Musimy mierzyć się z silniejszymi. – powiedział trener Rafał Smalec w  wywiadzie dla Tygodnika ITS. – Jeśli marzymy o awansie to te sparingi pokażą nam, jak wyglądamy na tle lepszych. Nas nie interesuje stanie w miejscu. My chcemy się rozwijać. Klub wybiega w przyszłość i wcześnie zaplanował okresie przygotowawczy.

Pierwsze treningi rozpoczną się tuż po Nowym Roku. Piłkarze wbiegną na murawę po raz pierwszy 8 stycznia i będą mieli niespełna dwa miesiące na odpowiednie przygotowanie się do sezonu, który jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, rozpocznie się już 10 marca! Pierwszy sparing skierniewiczanie rozegrają najprawdopodobniej w Warszawie, 3 lutego, a ich rywalem będą rezerwy Warszawskiej Legii (III liga). Następnie powalczą kolejno z:  Bronią Radom (10 lutego), Pelikanem Łowicz (17 lutego) i Ursusem Warszawa (24 lutego). Okres przygotowawczy zakończy meczem z Błonianką Błonie (3 marca). Oczywiście będziemy Wam relacjonować sparingi za pośrednictwem naszych kanałów.

Terminy spotkań:
Legia II Warszawa – Unia Skierniewice (3 lutego)
Broń Radom – Unia Skierniewice (10 lutego)
Pelikan Łowicz – Unia Skierniewice (17 lutego)
Ursus Warszawa  – Unia Skierniewice (24 lutego)
Błonianka Błonie – Unia Skierniewice (3 marca)

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …