Home / Aktualności / III Memoriał Andrzeja Zelenaya – relacja

III Memoriał Andrzeja Zelenaya – relacja

Zabawa – Pasja – Rywalizacja – w zasadzie te słowa opisują to co działo się w minioną niedzielę (26.11) w Skierniewicach. Na hali przy ul. Pomologicznej już po raz trzeci odbył się Memoriał im. Andrzeja Zelenaya. W akcji oglądaliśmy piłkarzy z rocznika 2010 ze Skierniewic, Łowicza, Rawy i Radziwiłowa. Nie zabrakło pięknych akcji, bramek, no i oczywiście znakomitej atmosfery. 

Turniej był okazją do upamiętnienia wybitnej postaci, wychowanka Unii Skierniewice – Andrzeja Zelenaya, który jako jedyny pierwszy reprezentował nasze miasto na szczeblu ekstraklasy w barwach Polonii Warszawa. W rolach głównych wystąpili dzieciaki z rocznika 2010, którzy poza rywalizacją w turnieju wzięli udział w licznych konkurencjach z nagrodami. Siedmioletni adepci futbolu mogli spróbować swoich sił w startach do piłki na czas i slalomie.

Najważniejszym punktem imprezy była jednak rywalizacja na boisku. Do turnieju zgłosiły się zespoły Widoku Skierniewice, Relaxu Radziwiłów, AP Champions Rawa Mazowiecka i gospodarzy Unii Skierniewice. W memoriale nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Przede wszystkim liczyła się dobra zabawa i zdobywanie kolejnego cennego doświadczenia. Tym samym na koniec wszyscy byli wygrani i otrzymali z rąk Ewy Zelenay (córki Andrzeja Zelenaya) medale i puchary. Nie zabrakło również nagród indywidualnych, które powędrowały do wyróżniających się zawodników. Warto dodać, że w trakcie trwania imprezy licznie zgromadzeni kibice przynieśli pluszaki dla najbardziej potrzebujących w ramach akcji – „Przynieś Misia Na Unię”.

Kopiowanie tekstu i zdjęć tylko za zgodą autora.
Fot. K. Sala

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …