Home / Aktualności / Mikołajkowa wizyta w skierniewickim szpitalu

Mikołajkowa wizyta w skierniewickim szpitalu

7 grudnia piłkarze Unii odwiedzili oddział dziecięcy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Skierniewicach i wręczyli najmłodszym prezenty mikołajkowe.

Kapitan pierwszego zespołu Konrad Kowalczyk oraz Piotr Kocęba trener juniorów i bramkarzy, odwiedzili młodych pacjentów przebywających obecnie na oddziale dziecięcym. Wizyta była związana z obchodzonymi wczoraj Mikołajkami. Przypomnijmy, że klub pod koniec listopada zorganizował akcję – „Przynieś Misia na Unię”. Do 5 grudnia wszyscy chętni mogli przynosić pluszaki, zabawki, artykuły szkolne i słodycze. Do Świąt Bożego Narodzenia paczki będą sukcesywnie trafiać do dzieci, które w okresie świątecznym przebywają w szpitalach i innych placówkach pomocy, a także takich, których rodziny są w trudnej sytuacji materialnej. Piłkarze odwiedzą również dom dziecka oraz wyślą „szlachetną” paczkę do dwóch placówek pomocy na terenie kraju.

Pierwszym przystankiem był Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach. Drobny gest, a wywołał niesamowitą radość wśród najmłodszych skierniewiczan. Z resztą zobaczcie sami.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej wyjątkowej wizyty.

sprawdź również

#KubuśJesteśmyzTobą! Dodatkowy wymiar meczu derbowego z Pelikanem Łowicz!

Zbliża się piłkarskie święto na Stadionie Miejskim. Już 26 kwietnia przy ul. Pomologicznej odbędą się …