Home / Aktualności / Rocznik 2010 na Turnieju w Rawie Mazowieckiej

Rocznik 2010 na Turnieju w Rawie Mazowieckiej

20 stycznia w pobliskiej Rawie Mazowieckiej mogliśmy oglądać młodych zawodników Unii Skierniewice z rocznika 2010, którzy wystartowali w kolejnym turnieju halowym – AP Champions.

Za nami kolejne spotkania rocznika 2010. W  Rawie Mazowieckiej nie brakowało ciekawych akcji i bramek. Jak podkreśla trener Jarosław Foks, drużyna popełnia jeszcze sporo błędów  nad którymi trzeba pracować, a młodych piłkarzy stać na zdecydowanie więcej. – Zawodnicy z pewnością wyniosą z tych zawodów nowe umiejętności i cenne  doświadczenie. Pamiętajmy, że dla większości to dopiero początek przygody z piłką – ocenił występ swoich podopiecznych trener Foks. – Mają jeszcze czas na poprawę niektórych aspektów gry. Niemniej jednak, pewne elementy w Rawie nie zagrały i będziemy musieli nad nimi popracować na treningach. Wiem, że stać ich na więcej.

Drużyna zagrała w składzie: Seweryn Wędrowyczyk, Tobiasz Borowiec,Kacper Dziedzic, Marcel Popek, Mikołaj Koliński, Oktawian Rychtelski Nataniel Rychtelski,Michał Rydzon, Mateusz Zwierzchowski.Michal Sadowski, Lubomir Męcina. 

sprawdź również

Piotr Drabik odchodzi z Unii Skierniewice!

Kontrakt z obrońcą rozwiązano za porozumieniem stron. Klub dziękuje za profesjonalne podejście podczas pobytu w …