Home / Aktualności / Złoto rocznika 2008 w Międzyborowie

Złoto rocznika 2008 w Międzyborowie

Znakomite wieści dotarły do nas z obozu rocznika 2008. Młodzi piłkarze prowadzeni przez trenera Jacka Krulika zwyciężyli w Halowym Turnieju w Międzyborowie. Ich bilans to sześć zwycięstw i 25 bramek na koncie. Bohaterem strzelec 17 bramek Marcel Winciorek. Brawo dzieciaki!

– Już od pierwszego spotkania było widać, że chłopaki są w gazie – komentuje poczynania swoich podopiecznych trener Jacek Krulik. – Bardzo dobrze grały wszystkie formacje. Genialnie akcje wykańczali zawodnicy ofensywni, Marcel i Alex. Jestem dumny z chłopaków, w 100 % zrealizowali przedmeczowe założenia taktyczne i co najważniejsze sięgnęli po końcowe zwycięstwo.

Warto dodać, że ośmioletni zawodnicy Unii rozpoczęli przygodę turniejową od wysokiej wygranej z Akademią Piłkarską Żyrardów 12:1. Aż siedem bramek w tym spotkaniu strzelił Marcel Winciorek, trzy dołożył Alex Garbicz i po jednej Maks Rosa i Szymon Wyszogrodzki. W kolejnych meczach skierniewiczanie nie dali najmniejszych szans kolejno Relaksowi Radziwiłów (3:0), Wrzosowi Międzyborów (4:1) i Sportingowi Grodzisk Mazowiecki (3:0) i awansowali do kolejnego etapu turnieju. W półfinale trafili na Tur Jaktorów i wygrali 3:1, meldując się w wielkim finale. W pojedynku o złoto nie dali najmniejszych szans Sportingowi Grodzisk Mazowiecki i po bramkach niezawodnego Marcelinho i Alexa „Krychy” sięgnęli po końcowy triumf w rozgrywkach i złote medale.Dodajmy, że królem strzelców został Marcel Winciorek, który w sześciu spotkaniach strzelił, uwaga, aż 17 bramek. Naszym drugim strzelcem był oczywiście Alex „Krycha” Garbicz, który pokonywał bramkarzy rywali siedmiokrotnie.Poniżej szczegółowe wyniki:

I FAZA

UNIA – AP Żyrardów 12:1  (Marcel x7, Alex x3, Maks x1 i Szymon x1)
UNIA –Relax Radziwiłłów 3:0 (Alex x2, Marcelx1)
UNIA -Wrzos Miedzyborów 4:1 (Marcelx4)
UNIA – Sporting Grodzisk M. 3:0 (Marcelx2, Maks x1)

PÓŁFINAŁ

UNIA – Tur Jaktorów 3:1 (Marcelx2, Szymonx1)

FINAŁ

UNIA – Sporting Grodzisk Mazowiecki 2:0 ( Marcelx1,Alex x1).

Złoty skład Trenera Jacka Krulika: Miłosz Wójcik, Hubert Wójcinski, Adam Aniołkowski, Paweł Lewandowski, Oktawian Kowalski, Szymon Wyszogrodzki, Miłosz Stępniak, Maks Rosa, Marcel Winciorek i Alex Garbicz.

WIELKIE BRAWA PANOWIE !!! Tak trzymać !!!

 

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …