Home / Aktualności / Relacje z meczów / Najmłodsi znów szlifowali formę

Najmłodsi znów szlifowali formę

10 lutego emocji nie zabrakło także u najmłodszych unitów. Skrzaty grały bowiem wewnętrzne mistrzostwa, a ich młodsi koledzy z rocznika 2012 sparowali z rówieśnikami z Relaxu Radziwiłów. Było dużo gry, wiele bramek i mnóstwo radości.

Za nami niezwykle udany weekend dla całej piłkarskiej rodziny Unii Skierniewice. Po sobotnim zwycięstwie rocznika 2008 i srebrnych medalach rocznika 2010 podczas startów w Międzyborowie, sporo emocji dostarczyli nam również najmłodsi unici, którzy szlifowali formę na własnej hali przy ul. Pomologicznej. Tego dnia swoje wewnętrzne mistrzostwa rozgrywał rocznik 2011. – Do gry zgłosiła się reprezentacja Polski (zieloni), Bayern Monachium (żółci) oraz FC Barcelona (czerwoni) – relacjonuje trenerka Marta Tręboszka. – Było dużo gry, wiele bramek i mnóstwo radości.

Zaraz po skrzatach na parkiecie zameldowali się ich młodsi koledzy z rocznika 2012, którzy rozegrali sparing z drużyną Relaxu Radziwiłów. – Emocji nie brakowało – informuje opiekun drużyny Marta Tręboszka. – Na parkiecie mogliśmy oglądać piękno dziecięcej piłki nożnej w najczystszej postaci. Pełne zaangażowanie młodych zawodników, wiele zdobytych bramek i radość z gry sprawiły, że sobotnie spotkanie mogło się podobać nie tylko zawodnikom i trenerom, ale także licznie obecnym na trybunach rodzicom. Wielkie brawa należą się wszystkim piłkarzom, którzy z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej.

Nowy/stary rozkład zajęć

W związku z licznymi pytaniami rodziców, informujemy, że treningi i zajęcia dla dzieciaków z roczników 2011-2013 odbywać się będą zgodnie z harmonogramem sprzed ferii zimowych. Spotykamy się w Gimnazjum nr 3 według następującej rozpiski.

2012 r. – PONIEDZIAŁEK / PIĄTEK – GODZ. 17:00
2011 r. – ŻÓŁCI – ŚRODA GODZ. 17:00 / PIĄTEK GODZ. 18:00
2011 r. – NIEBIESCY – PONIEDZIAŁEK/ ŚRODA GODZ. 18:00


Dodajmy, że od 21 lutego startują zajęcia dla dzieci urodzonych w 2013 roku. Szczegółowe pytania dotyczące tej grupy prosimy kierować do Piotra Kocęby tel.: 510 676 349.

sprawdź również

Unia z trzecią wygraną z rzędu! Olimpia – Unia (1:2)

Dobra seria piłkarzy Unii trwa w najlepsze. W sobotę, 13 kwietnia skierniewiczanie pokonali w Zambrowie …