Home / Aktualności / Dobry występ skrzatów w Soccer Kids Cup w Nowych Zdunach

Dobry występ skrzatów w Soccer Kids Cup w Nowych Zdunach

17 marca dzieciaki z rocznika 2011 kolejny raz szlifowali formę. Tym razem w Nowych Zdunach młodzi adepci futbolu ze Skierniewic wzięli udział w kolejnym Turnieju Soccer Kids Cup. Mimo iż w rozgrywkach nie była prowadzona klasyfikacja, sportowych emocji nie brakowało.

Podopieczni trenerki Marty Tręboszki nie tracą czasu. W minioną sobotę, 17 marca skrzaty rozegrały koleje ciekawe zawody z rówieśnikami z innych miast podczas Turnieju Soccer Kids Cup w Nowych Zdunach. W szranki stanęło w sumie siedem zespołów, w tym delegacja maluchów ze Skierniewic. Wśród nich między innymi Boruta Zgierz, AP Łowicz, AP Rawa Mazowiecka, Soccer Kids Zduny oraz dwa zespoły Soccer Kids Łowicz. Nasi reprezentanci tradycyjnie pokazali wolę walki i udowodnili, że kolejne treningi przynoszą coraz to lepsze rezultaty. W meczach nie brakowała kombinacyjnych akcji, celnych podań i efektownych bramek. Mimo iż w całym turnieju nie prowadzono końcowej klasyfikacji, emocji nie brakowało.

UNIA zagrała w składzie: Grześ Gałęziewski, Kacper Kulawiak, Olaf Kalski, Natasza Kalska, Szymon Mokrzycki, Błażej Wójciński, Bartek Tromczyński, Bartek Kozioł oraz Bartek Murgrabia.

Brawo dzieciaki!

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …