Home / Aktualności / Oficjalnie: Mecz z Wartą Działoszyn odwołany!

Oficjalnie: Mecz z Wartą Działoszyn odwołany!

Kibice Unii muszą uzbroić się w cierpliwość. Planowany na 24 marca mecz z Wartą Działoszyn nie odbędzie się. Zespół z Działoszyna odmówił gry na wynajętym boisku.
To sprawia, że mecz z trzecią drużyną IV ligi odbędzie się dopiero w maju.

– Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby mecz doszedł do skutku – tłumaczy trener Rafał Smalec. – Niestety ze strony przeciwnej nie było żadnej chęci gry, stąd z inauguracją musimy poczekać do piątku. Pierwszy mecz skierniewiczanie zagrają zatem dopiero za tydzień. 30 marca. Na stadionie miejskim podejmą o godz. 16:30 Stal Niewiadów.

– Mecz z Wartą odbędzie się w terminie majowym – zapewnia trener Rafał Smalec. – Nie znamy jeszcze dokładnej daty, ale wszystko wskazuje na to, że odbędzie się najprawdopodobniej na tygodniu w środę. Nie jesteśmy z tego faktu zadowoleni, no ale nic się nie zrobi. Kolejny przełożony mecz sprawia, że kalendarz gier staje się coraz bardziej napięty. W dwa miesiące rozegramy bowiem uwaga, piętnaście kolejek, co na tym poziomie jest niedopuszczalne. Zapytaliśmy szkoleniowca pierwszego zespołu o plany na najbliższy weekend. – Jeszcze nie podjęliśmy decyzji co do ewentualnego sparingu. Porozmawiam z chłopakami na treningu i zadecydujemy. Najprawdopodobniej, aby wykluczyć niepotrzebne kontuzje, będziemy mieli wolne.

Jeśli coś się zmieni poinformujemy za pośrednictwem naszych kanałów!

sprawdź również

Derby są nasze! UNIA – Pelikan (2:1)

Piąte kolejne ligowe zwycięstwo zafundowali kibicom piłkarze Unii. 26 kwietnia w prestiżowym, derbowym starciu z …