Home / Aktualności / Rocznik 2006 także zwycięski! UNIA – Kopernik Kiernozia 4:0!

Rocznik 2006 także zwycięski! UNIA – Kopernik Kiernozia 4:0!

Podopieczni trenera Dominika Kosteckiego z rocznika 2006 w doskonałym stylu zainaugurowali rozgrywki ogrywając przy ul. Pomologicznej Kopernika Kiernozie 4:0. Bohaterem meczu, Szymon Dyjasiński, strzelec dwóch bramek.

Już od pierwszych minut to gospodarze przejęli inicjatywę i w pełni kontrolowali boiskowe wydarzenia. Do przerwy skierniewiczanie stworzyli sobie masę doskonałych okazji bramkowych, niestety słaba skuteczność naszych snajperów skutkowała minimalnym prowadzeniem. W pierwszej połowie do siatki gości trafił tylko Szymon Dyjasiński, i wynik był sprawa otwartą. Druga połowa to ponownie pełna dominacja Unii, którzy po przerwie uregulowali celowniki. Bramki strzelili Bartek Miazek i Szymon Dyjasiński. Na koniec pięknym uderzeniem popisał się kapitan zespołu Alan Stopiński i z około 20 metrów zmieścił piłkę w samym okienku. Mecz kończymy 4:0

– Jestem bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych – powiedział trener Dominik Kostecki . – Najważniejsze dla mnie jest to że zawodnicy grali to co sobie założyliśmy przed meczem i ćwiczyliśmy na poprzedzających ten mecz treningach. Wynik mimo że bardzo zadowalający to jednak sprawa drugorzędna

Unia 4:0 Kopernik (2x Szymon Dyjasiński, Alan Stopinski, Bartek Miazek)