Home / Aktualności / Komplet zwycięstw rocznika 2010 w Lipcach

Komplet zwycięstw rocznika 2010 w Lipcach

Za nami bardzo udana niedziela dla młodych piłkarzy z rocznika 2010, prowadzonych przez trenera Jarka Foksa. 22 kwietnia w Lipcach Reymontowskich skierniewiczanie rozegrali bowiem pięć spotkań, notując komplet zwycięstw i strzelając, aż 44 bramki.

Po zimowej przerwie w końcu ruszyła liga dla zawodników urodzonych w 2010 roku. W piękny słoneczny niedzielny dzień na obiekcie w Lipcach Reymontowskich zameldowało się w sumie sześć drużyn: Jutrzenka Drzewce, Soccer Łowicz, AP Łowicz, Widok Skierniewice, Zryw Wygoda oraz Unia Skierniewice. Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym 2×10 minut. Jak się okazało tego dnia nie było mocnych na nasz zespół, który w wielkim stylu zwyciężył we wszystkich meczach, strzelając 44 bramki, a tracąc zaledwie 4.

Po zawodach o krótkie podsumowanie poprosiliśmy opiekuna młodych unitów, Jarka Foksa. – Jestem zadowolony z postawy moich zawodników! Od pierwszej do ostatniej minuty u chłopców widoczna była wielka wola walki i duże zaangażowanie co przełożyło się na końcowe wyniki. Trenujemy dalej i przygotowujemy się do kolejnych spotkań!

Kolejny turniej odbędzie się 29 kwietnia (niedziela) na boisku w Niedźwiadzie.

BRAWO DZIECIAKI!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …