Home / Aktualności / Trener Unii 2012 z licencją UEFA Elit Youth

Trener Unii 2012 z licencją UEFA Elit Youth

Nowy trener rocznika 2012 – Karol Skrzydło zdobył właśnie najwyższe uprawnienia do szkolenia dzieci i młodzieży w Europie – licencję UEFA Elit Youth. Licencję posiada w Polsce tylko 120 osób.

Karol skrzydło pozytywnie zaliczył egzamin i jako nieliczny może poszczycić się tą wyjątkową licencją trenerską UEFA Elit YOUTH. Zdobyte uprawnienia są odpowiednikiem licencji trenerskiej UEFA PRO dla piłki młodzieżowej. Trener Unii może poszczycić się ogromnym doświadczeniem. Tylko podczas kursu współpracował z 24 innymi trenerami, a także szkoleniowcami Partizana Belgrad, czy Legii Warszawa.

Przypomnijmy, że trener Karol Skrzydło prowadzi na co dzień młodych zawodników z rocznika 2012. Wcześniej z powodzeniem i sukcesami kierował zespołem Widoku Skierniewice z rocznika 2004. Rodzice i sami zawodnicy współpracę opisują w samych superlatywach. Jesteśmy przekonani, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje, a szkolone od najmłodszych lat sześciolatki w przyszłości będą stanowiły o sile pierwszego zespołu Unii Skierniewice.

Trenerowi życzymy realizacji kolejnych zawodowych planów i jak najlepszych wyników z rocznikiem 2012. Trzymamy kciuki!

sprawdź również

Oficjalnie! Szymon Sołtysiński zawodnikiem Unii Skierniewice!

Hit transferowy stał się faktem. 24- letni bramkostrzelny napastnik, Szymon Sołtysiński od nowego sezonu będzie …