Home / Aktualności / Dobry występ skrzatów w Klubowych Mistrzostwach Polski

Dobry występ skrzatów w Klubowych Mistrzostwach Polski

9 czerwca na stadionie warszawskiej Legii nasze dzielne Skrzaty wzięły udział w Klubowych Mistrzostwach Polski Roczników 2007/2008/2009/2010/2011. Podczas zawodów podopieczni Marty Tręboszki udowodnili, że mają ogromny potencjał, a ciężka praca na treningach zaczyna przynosić efekty!

W pierwszej fazie rozgrywek na głównej płycie stadionu Legii Warszawa młodzi Unici (rocznik 2011) spotkali się z zespołami: Syrenki Soccer School, SMPN FC Lesznowola, Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski, AP Wilki Ochota oraz Śląskiem Wrocław.– Bardzo fajna gra całego zespołu w fazie grupowej sprawiła, że razem z rówieśnikami z FA Leszno, Kosy Konstancin, SEMP Pogoń Siedlce, KP Pomeranii Gdańsk oraz dobrze nam znanym zespołem Galacticos trafiliśmy do 'Klasy Światowej relacjonuje nie kryjąca dumy, opiekunka skrzatów Marta Tręboszka. – W czasie gry mogliśmy obserwować wszystko, co charakteryzuje dziecięcą piłkę nożną. Były wybuchy radości po zwycięstwach i sportowa złość po przegranych meczach. Były remisy, piękne gole i parady bramkarskie. Na boisku widać było zaangażowanie całego zespołu. Graliśmy zawzięcie w ataku, uparcie w obronie i czujnie na bramce. Próbowaliśmy swoich sił w pojedynkach 1×1, szukaliśmy gry podaniami i nie baliśmy się strzelać do bramki.

Wszystkim zawodnikom należą się wielkie brawa. Skierniewiczanie rozegrali w sumie dziesięć spotkań, w których pokazali się z bardzo dobrej strony. Podczas turnieju musiały się zmierzyć nie tylko z innymi drużynami, ale także z potwornym upałem i zmęczeniem. – Na płycie boiska w ponad trzydziestostopniowym upale spędziliśmy blisko 10 godzin – opowiada Marta Tręboszka. – Z Warszawy do Skierniewic wróciliśmy bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi. Rozegraliśmy dziesięć spotkań z zespołami z różnych części Polski, a zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Skład Unii: Konrad Głuszek, Przemek Kamiński, Adaś Lorenc, Krystian Matuszewski, Natalka Pąśko, Franek Petrykowski, Julek Reczulski, Łukasz Trębski, Szymek Waszut oraz Błażej Wójciński.

Brawo dzieciaki!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …