Home / Aktualności / Pogrom w Pucharze Polski! 9 bramek Unii w Nieborowie!

Pogrom w Pucharze Polski! 9 bramek Unii w Nieborowie!

Piłkarze skierniewickiej Unii nie mieli litości i w środowe popołudnie rozbili Orły w Nieborowie 9:0, zapewniając sobie awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Miejmy nadzieję, że dzisiejsza „goleada” to dobry prognostyk przed kolejnym starciem w III lidze.

12 września podopieczni trenera Rafała Smalca urządzili sobie w Nieborowe prawdziwy strzelecki trening. Po spokojnych pierwszych minutach meczu, już w 13 objęli prowadzenie po bardzo ładnej, indywidualnej akcji Maćka Naleja. Dziesięć minut później do siatki trafił Mateusz Nierobisz, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Jarosława Szyca. W 30 minucie było już 3:0, a swoje premierowe trafienie zaliczył Damian Warchoł. Na kilka minut przed przerwą Unici trafili do siatki jeszcze dwukrotnie, a na liste strzelców wpisali się Krzysiek Wojciechowski i Michał Czaplarski.

Po przerwie Unia nie zamierzała zwalniać tempa i już w pierwszej minucie drugiej części podwyższyła wynik spotkania. Kapitalnym uderzeniem z ponad 20 metrów popisał się Damian Warchoł. W 55 minucie było już 7:0, a drogę do bramki kolejny raz znalazł Maciek Nalej. To było jednak za mało dla głodnych kolejnych trafień skierniewiczan. W 67 minucie mocno pod poprzeczkę uderzył Jarosław Szyc i mieliśmy osiem bramek zaliczki. Wynik na 9:0 ustalił Patryk Bojańczyk.

Wynik spokojnie mógł być dużo wyższy, jednak w wielu sytuacjach gospodarzy uratował bramkarz. Ostatecznie Unia wygrała 9:0 i pewnie awansowała do dalszej fazy rozgrywek. Teraz przed nami kolejne ważne starcie w trzeciej lidze. Przy ul. Pomologicznej niebiesko-żółto-biali podejmą tym razem Sokoła Ostródę. Pierwszy gwizdek zaplanowany jest na godz. 14:00!

LKS „Orzeł” NieborówUNIA Skierniewice 0:9
(13′,55′ Nalej , 23′ Nierobisz, 30′, 47′ Warchoł, 43′ Wojciechowski, 45′ Czaplarski, 67′ Szyc, 71′ Bojańczyk)

#WszyscyNaUnie
#GramyzSokołemOstroda
#UniaSokol

sprawdź również

Zawodnicy akademii Unii Skierniewice przygotowują się do rundy wiosennej

Runda wiosenna sezonu 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym zawodnicy naszej akademii …