Home / Aktualności / Rocznik 2010 niepokonany w pierwszych kolejkach ligi Deichanna

Rocznik 2010 niepokonany w pierwszych kolejkach ligi Deichanna

Dwa remisy i zwycięstwo – to dorobek młodych adeptów Unii Skierniewice z rocznika 2010 podczas trwającej Ligi Deichmanna.

Za nami udany występ ośmiolatków trenowanych przez Jarosława Foksa. 16 września drużyna Unii z rocznika 2010 rozpoczęła bowiem zmagania w łódzkiej lidze Deichmanna. Na dobry początek nasi zawodnicy rozegrali trzy spotkania. W pierwszym, na własne życzenie zremisowali z Gol Academy 1:1. W kolejnym było już dużo lepiej, a nasi rozbili ekipę Brazilian Soccers School 7:2. W ostatniej kolejce skierniewiczanie podzielili się punktami z SP Sławomir Chalaskiewicz 2010 2:2. To ostatnie spotkanie dostarczyło licznie zgromadzonym kibicom najwięcej emocji, a nasza drużyna w ocenie trenera zagrała najlepsze zawody. – To był zdecydowanie nasz najlepszy występ w pierwszej kolejce ligi deichmanna – ocenił trener unitów Jarosław Foks. – Graliśmy z bardzo wymagającym rywalem, który do przerwy prowadził już 2:0. Nasz zespół jednak odpowiednio zareagował, strzelił dwie bramki i zremisował mecz. Przy odrobinie szczęścia, chłopcy mogli to spotkanie nawet wygrać. Jestem dumny z ich postawy, a teraz przygotowujemy się do kolejnych spotkań, które już w przyszły weekend.

Skład: Seweryn Wedrowczyk, Marcel Popek. Kacper Dziedzic. Lubomir Męcina. Bartosz Sobolewski. Oktawian Rychtelski. Michał Rydzoń. Michał Sadowski.

Serdecznie gratulujemy!

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …