Home / Aktualności / Komplet oczek rocznika 2008 w drugiej kolejce Ligi Deichmanna

Komplet oczek rocznika 2008 w drugiej kolejce Ligi Deichmanna

16 bramek strzelili podopieczni Karola Skrzydło z rocznika 2008 w trzech spotkaniach drugiej kolejki Ligi Deichmanna. Tym razem dziesięciolatkowie rozbili trzy łódzkie ekipy: ŁKS II, Feniksa oraz Gol Academy i zainkasowali dziewięć oczek.

Młodzi piłkarze prowadzeni przez trenera Skrzydło nie zwalniają tempa. Przed tygodniem skierniewiczanie zanotowali dwa zwycięstwa i porażkę w pierwszej serii gier Ligi Deichmanna. W miniony weekend ponownie strzelili 16 bramek, tym razem wracając z kompletem 9 punktów. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną ŁKS. Mimo tego, że rywal tydzień temu zgarnął komplet punktów i przed dzisiejszym spotkaniem zajmował wyższe miejsce w tabeli, nasi chłopcy zagrali bez żadnych kompleksów. Tym razem nie daliśmy się zaskoczyć, od początku do końca kontrolowaliśmy mecz i już na przerwę schodziliśmy prowadząc 3:1. Ostatecznie: UNIA – ŁKS II ŁÓDŹ 4:2. Uskrzydleni zwycięstwem w następnych kolejkach pokonujemy pewnie: FENIKS ŁÓDŹ 6:0 i GOL ACADEMY ŁÓDŹ 6:1. Co ważne na listę strzelców kolejny raz wpisali się prawie wszyscy zawodnicy.

Skład: Janek Cieślak, Oktawian Kowalski, Karol Lewandowski, Miłosz Stępniak, Szymon Dyjasiński, Alex Garbicz, Szymon Wyszogrodzki, Maciek Winciorek, Miłosz Wójcik./ Trener: Karol Skrzydło

sprawdź również

Poznaliśmy kalendarz BETCLIC 3. Ligi Grupy I na rundę jesienną sezonu 2024/25

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/25 Betclic 3. Ligi grupy …